Nintendo rozszerza bibliotekę GBA Switch Online w przyszłym tygodniu o Fire Emblem

Nintendo ogłosiło, że Fire Emblem w wersji Game Boy Advance z 2003 roku trafi do Switch Online w przyszłym tygodniu. 23 czerwca. Ta taktyczna gra RPG jest również znana jako Fire Emblem: Płonące Ostrze Będzie dostępny dla każdego, kto ma dostęp do klasy dodatku.

Ta pozycja była pierwszą odsłoną serii, która została wydana poza Japonią, a także zadebiutowała Lyn – która pojawiła się również jako logo Blazing w nowej wersji Fire Emblem Engage na Switcha. W tej grze istnieje również permanentna śmierć. Oto więcej informacji na temat tej klasycznej gry dzięki uprzejmości PR:

„W emblemat ogniaPo wiekach pokoju naród Licji stoi na krawędzi wojny. Niepokoje narastają, gdy szlacheckie rody knują zdradę, sojusznicy stają się wrogami, a armie przygotowują się do bitwy… a wszystko to podczas gdy mroczna postać manipuluje imperiami z cienia. Teraz Lin wraz z Eliwoodem i Hectorem muszą zebrać swoją armię do walki z siłami, które zniszczą wszystko, co jest im drogie – i zanim świat spłonie na popiół.

W toku fabuły będziesz gromadzić bohaterów po swojej stronie, szkolić ich, by doskonalili się w posługiwaniu się szeroką gamą broni i klas, a także doskonalić ich umiejętności na polu bitwy. terenu i warunków. Następnie przejmij kontrolę nad polem i poprowadź swoje jednostki do zwycięstwa. Osiągając określone cele, ale ostrzegam: w tym emblemat ognia W grze, jeśli twoi żołnierze dobiegną końca, przepadną na zawsze.

Oprócz wersji GBA, Fire Emblem for the GBA ukazało się wcześniej w eShopie Wii U w 2014 roku. W kwietniu tego roku tytuł obchodził również swoje 20-lecie. Możesz dowiedzieć się więcej o jego historii w naszej funkcji Nintendo Life.

W powiązanych wiadomościach Japonia otrzyma również w tym miesiącu Fire Emblem: The Binding Blade (w którym występuje Roy).

READ  Selfie Bola Bola i Najda ogłoszone w 2. sezonie The King of Fighters 15, ujawniono rozgrywkę Shingo i datę premiery

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.