Nintendo Switch Online Surprise daje subskrybentom dodatkowe korzyści

Użytkownicy Nintendo Switch, którzy już zasubskrybowali pierwszą wersję usługi online Nintendo, Nintendo Switch Online + Expansion Pack Option, wkrótce będą mieli więcej korzyści. Ogłoszone przez Nintendo w tym tygodniu, te ograniczone czasowo oferty są zaskakującymi dodatkami do eh korzyści już zawartych w usłudze i będą dostępne od 1 listopada. Obejmuje ona dwa razy więcej złotych punktów wydanych na kwalifikujące się gry i zawartość do pobrania, a także kilka tokenów z epoki Nintendo 64.

Podobnie jak w przypadku niektórych z tych ogłoszeń, gracze po raz pierwszy odkryli te dodatkowe korzyści w niektórych postach na stronie Nintendo Japan, ale korzyści zostały później potwierdzone również w innych regionach. Na przykład konto Nintendo of America na Twitterze napisało o tym w ten weekend, aby potwierdzić franczyzy i kiedy się rozpoczną. Ten tweet zawierał również podgląd ikon Nintendo 64, które pojawią się w listopadzie, takich jak konsola i sama konsola, Mario Kart, Star Fox, Kirby i inne pamiętne postacie i gry.

Nintendo nie określiło, jak będą wyglądać „kwalifikujące się gry cyfrowe lub zawartość do pobrania”, więc nie wiemy jeszcze, czego dotyczy ta umowa, a czego nie. Jednak Nintendo ma kilka głośnych premier, więc istnieje duża szansa, że ​​abonenci mogą zdobyć dwa razy więcej złotych punktów za zakupy takich rzeczy jak Bayonetta 3, Miecz Pokemonów, A Tarcza Pokemona.

Ta funkcja jest również dostępna w Wielkiej Brytanii Ta promocja Użytkownicy powiedzieli, że otrzymają dwa razy więcej złotych punktów za wszystkie zakupy w sklepie Nintendo eShop, a nie tylko za niektóre. Ale znowu, jeśli rozważasz zakup czegoś nowego w sklepie internetowym, prawdopodobnie nie musisz się o to martwić, jeśli chodzi o kwalifikowalność.

READ  To jest zaawansowany zestaw słuchawkowy VR Meta Quest Pro

Chociaż te profity są reklamowane jako profity ograniczone czasowo, działają już od dłuższego czasu. Nie wygasną do 31 stycznia i miejmy nadzieję, że zostaną zastąpione czymś po wygaśnięciu, aby dać subskrybentom Nintendo Switch Online + Expansion Pack dodatkowe korzyści.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.