NORE przeprasza rodzinę George’a Floyda za komentarze Kanye WestaCNN

NORE, współprezenter „Drink Champs”, żałuje, że Kanye West mógł wygłaszać kontrowersyjne komentarze podczas podcastu.

piosenkarz rapowy Nazywa się Klub Śniadaniowy. Wtorkowy program radiowy poświęcony temu, co stało się z Zachodem na Revolt.TV.

„Chcę być po prostu szczery, popieram wolność wypowiedzi” – powiedział Noor. „Popieram każdego, kto nie jest cenzurowany. Ale nie popieram nikogo, kto zostanie zraniony. Nie zdawałem sobie sprawy, że oświadczenia George’a Floyda [made by West] W moim programie było to bardzo bolesne.”

Podczas swojego wystąpienia West wygłosił antysemickie komentarze i zasugerował, że George Floyd został zabity przez przedawkowanie fentanylu, pomimo zeznań lekarza sądowego, że fentanyl nie był bezpośrednią przyczyną śmierci Floyda, ale raczej przyczynił się do jego śmierci po tym, jak uklęknął policjant na nim. .

NORE znalazł się pod ostrzałem za to, że nie powstrzymywał się od Zachodu podczas wywiadu. Wyjaśnił „The Breakfast Club”, że kontrowersyjne komentarze Floyda pojawiły się podczas „pierwszych pięciu minut serialu” i powiedział, że West powiedział producentowi, że jeśli przestaną filmować, wycofa się.

– Chciałem, żeby ten mężczyzna mówił – powiedział Noor. „Później sprawdziłem go w sprawie komentarzy George’a Floyda, sprawdziłem go w sprawie„ White Lives Affair ”, ale stało się to później w odcinku… Byłem tak pijany, że ludzie mogli na to spojrzeć. ”

„Ale przepraszam rodzinę George’a Floyda i przepraszam wszystkich, których dotyczą komentarze Kanye Westa” – dodał.

Lee Merritt, prawnik ds. praw obywatelskich, który reprezentował rodzinę Floydów w przeszłości, Powiedział CNN w poniedziałek Na prośbę brata Floyda, Philonesa Floyda, utworzył zespół, który ma zbadać możliwy proces sądowy przeciwko Westowi.

We wtorek prawnicy reprezentujący Roxy Washington, matkę córki George’a Floyda, powiedzieli: Złożyła CNN list o zaprzestaniu działalności skierowany do Zachodu. Wskazywali, że zamierzają również złożyć pozew o „molestowanie, sprzeniewierzenie się, zniesławienie i wywołanie emocjonalnego niepokoju”.

Noor został zapytany podczas rozmowy z „Klubem Śniadaniowym”, czy był świadomy potencjalnych działań prawnych i czy był również ich celem. Powiedział, że chociaż był świadomy sprawy, „nie chodzi o spory sądowe ani pieniądze, chodzi o to, by coś zraniło”.

„Byłem zamknięty”, powiedział, „jestem zwolennikiem ruchu George’a Floyda”. „Ja też widziałem ten film. Widziałem kolano policjanta na jego szyi. Widziałem [Floyd] wołając dla kogo. Wstydzę się siebie.”

Noor powiedział, że rozmawiał z West Tuesday i powiedział mu, że porozmawia o tym, co się stało. Od tego czasu odcinek został usunięty.

READ  Ujawniono tracklistę Drake'a i 21 Savage'a za „Jej strata” – Billboard

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.