Nowe MacBooki zasilane przez M2 mogą być rzucające się w oczy na dzisiejszym wydarzeniu Apple

Plotki z ostatniej chwili, które doprowadziły do ​​powstania AppleZobacz wydajnośćWydarzenie podważyło wieloletnie oczekiwania, że ​​Apple zaprezentuje we wtorek nowy model MacBooka lub zaktualizowany układ M2.


W zeszłym miesiącu , BloombergMark Gorman wspomniany Ponieważ Apple przygotowywał się do wprowadzenia na rynek co najmniej jednego nowego Maca podczas wydarzenia 8 marca, Gorman spekulował, że może to być wysokiej klasy Mac mini i/lub zaktualizowany 13-calowy MacBook Pro.

To było, zanim usłyszeliśmy plotki o „Mac Studio”, które pojawiły się tylko w ciągu ostatnich kilku dni. 9to5Mac w piątek wspomniany To, że Apple pracuje nad „Mac Studio”, wydaje się być skrzyżowaniem Maca Pro i Maca mini.

Przewiń do poniedziałku i YouTuber Luke Miani wspólne renderowanie Nowy komputer Mac rzekomo o nazwie „Mac Studio”, który, jak powiedział, zostanie wprowadzony 8 marca. Potwierdzony Maszyna „Mac Studio”, która jest „mniejsza niż mocniejszy” Mac Pro”/„Mac mini”, jest „gotowa do użycia” i może zostać uruchomiona podczas wiosennej imprezy.

Dzięki przeprojektowanemu MacBookowi Air Niespodziewane do końca rokuTo pozostawia 13-calowego MacBooka Pro zaktualizowanego o nowy chip M2, a także ujawnia inne oczywiste możliwości podczas imprezy Apple. Jednak Miani powiedział, że nie spodziewa się, że na wtorkowej imprezie zostaną zaprezentowane jakiekolwiek notebooki Mac, i od tego czasu Gurman nalewanie zimnej wody O perspektywie ogłoszenia Maca z M2 wraz z serią M1 „Mac Studio”, co sugeruje, że byłaby to „egzotyczna” rzecz dla Apple.

Podczas gdy końcówki chipów silikonowych M2 Apple obserwator Przez dewelopera najnowszej wersji beta systemu macOS Monterey 12.3, który potwierdził, że ma ośmiordzeniowy procesor i ulepszony 10-rdzeniowy procesor graficzny, nie musi to oznaczać, że MacBook z M2 pojawi się na wiosnę. W związku z tym rozsądne może być złagodzenie oczekiwań, że nowy notebook Mac zostanie zapowiedziany przez Apple w nadchodzących godzinach.

READ  Samsung pracuje nad mapą drogową urządzeń rzeczywistości mieszanej

Jeśli chodzi o inne produkty, które mogą pojawić się na tym wydarzeniu, oczekuje się, że Apple zaprezentuje nowy kolor iPhone’a 13, iPhone’a SE nowej generacji i odnowionego iPada Air. Mówi się również, że Apple zaprezentuje nowy samodzielny wyświetlacz, który można nazwać „widok na studio.

Mogą też pojawić się informacje o usługach Apple, a także o datach publicznych premier iOS i iPadOS 15.4, a także macOS Monterey 12.3, który umożliwia Universal Control.

Hasło wydarzenia „Performance Peek” również sugerowało, że Apple może zaoferować zapowiedź przyszłego produktu, ale to wciąż tylko przypuszczenie.

MacRumors będzie szczegółowo relacjonować wydarzenie Apple, które rozpocznie się o 10:00 czasu PST, w tym blog na żywo na naszej stronie internetowej i tweety za pośrednictwem MacPlotki na żywo na Twitterze. Aby zobaczyć pełne podsumowanie wszystkiego, czego możemy się spodziewać, sprawdź to Sprawdź nasz przewodnik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.