Nowy remake Silent Hill 2 na PS5 oparty na klasycznym horrorze

Bohater Silent Hill 2 James przygląda się swojej twarzy w lustrze.

zrzut ekranu: Konami / Kotaku

Aktualizacja 19.10.2022 17:46 CET: Transmisja na żywo Konami — więcej zrzutu wideo i Oto wszystko, co ogłosiłem– Skończyło się i potwierdziły się wieloletnie plotki: ciche wzgórze 2 Odnowiony dla PlayStation 5 i PC. Strumień nie marnował czasu, od razu pogrążył się w zwiastunie nowej generacji nowej wersji.

otwiera się z Ten specjalny strzał Z ciche wzgórze 2 Główny bohater James Sunderland wpatruje się w lustro i zastanawia się, czy czeka na niego jego żona Mary. Następnie James przechodzi przez zamglone ulice miasta, zanim zobaczymy filmowy montaż znanych scen, imponująco odtworzonych we współczesnej grafice.

Zobacz sam:

Konami

Zwiastun jest krótki, ale podkreśla co najmniej trzy rzeczy: ciche wzgórze 2 Remake jest już dostępny na listę życzeń na PS5, to Rozwijany przez zespół BlooberZostanie zablokowana na PlayStation (i PC) przez 12 miesięcy po premierze. Przepraszam fanów Xboxa.

Czytaj więcej: Po latach odrzucenia ciche wzgórzeKonami właśnie otworzyło wrota przeciwpowodziowe

Następuje oryginalna historia.


Zaledwie kilka godzin temu oficjalna prezentacja Dzisiaj szczegóły dotyczące niektórych ciche wzgórze Projekty mogły zostać ujawnione przez samą Konami. sposób, aby sobie powiedzieć, prawda?

Jeśli nie wiesz, Konami to zrobi trzymaj ciche wzgórze Transmisja na żywo około 16:50 ET dzisiaj na YouTube. Celem transmisji, zgodnie z opisem wideo, jest „ujawnienie najnowszych wiadomości z ciche wzgórze Seria”. To fajnie, ale ten opis wydaje się być zaktualizowany, gdy użytkownik Twittera Nibel odkrył, że wcześniejsza wersja zawierała szczegóły dotyczące tego, co można było pokazać.

według Usunięto informacje teraz w opisie transmisji na żywoKonami wskazał, że a ciche wzgórze 2 W pewnym momencie będzie dostępny w PlayStation Store. Chociaż opis filmu może nie znikać tak często, Streamer Twitcha o nazwie SurvivalHorrorNetwork Udostępnij otrzymany automatyczny e-mail na Twitchu Aby powiadomić ich, że właściciel praw autorskich – Konami – zainwestował w testową transmisję, którą odtwarzali. Treść chroniona prawem autorskim wymieniona w rzekomej wiadomości e-mail to „Silent Hill 2: Część 1”, co może wskazywać na dowolną możliwość ciche wzgórze 2 W biznesie będzie to gra dwuczęściowa.

Więcej wskazówek pojawia się z metadanych transmisji na żywo, które pojawiły się w okolicy Opublikowany w Gry Forum ResetEra do kompleksowej kontroli. Kod zwany kroplami ciche wzgórze 2następny film Powrót do Silent Hilli coś o nazwie „Silent Hill: Wniebowstąpienie”. Wygląda na to, że transmisja na żywo będzie zawierać także wywiady i zwiastun, a także ewentualne odniesienia do PlayStation i Steam. PlayStation została odnotowana w metadanych, co jest ważne dla niektórych użytkowników Ery, ponieważ wielu zauważyło, że ciche wzgórze 2 Od zawsze krążyły pogłoski, że remake jest czasowo dostępny wyłącznie na konsole Sony.

Kotaku Zwróciłem się do Konami o komentarz.

Wreszcie strona o nazwie Co w przypadku gier Twierdzi, że słyszał ciche wzgórze 2 Szczegóły nowej edycji Z anonimowego źródła, w tym z tego, że będzie zawierał kamerę przez ramię, „niesamowitą” grafikę i powrót dyrektora artystycznego serii Masahiro Ito i ukochanego kompozytora Akiry Yamaoki. Źródło twierdzi, że Bloober Team pracuje nad nową wersją ciche wzgórze 2A plotka krążyła Od co najmniej maja 2022 r., kiedy to się rzekomo Wyciekły materiał filmowy zaczyna krążyć. W czerwcu 2022 Bloober Team ujawnił swój obecny projekt, a warstwy strachu Jakiś restartBędzie to opierać się na fundamentach tej serii z „niesamowitą nową historią i kierunkiem rozgrywki”.

Cóż, za kilka godzin zobaczymy, co Konami ma w zanadrzu ciche wzgórze wentylatory. Ale wygląda na to, że możemy już mieć dobry pomysł na przynajmniej jedną z największych „niespodzianek”.

READ  Emisja The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel – Northern War rozpocznie się 8 stycznia 2023 r

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.