Odile dołączy do nas.

dystans Odell Beckham Jr. Wydawało się, że rynek zwalnia, Jerry’ego Jonesa Przyspiesza to tak bardzo, że spodziewa się, że ośmioletni weteran wkrótce podpisze kontrakt z Cowboys.

Jones powiedział, że gra Beckhama w sezonie zasadniczym miałaby ogromny wpływ na podpisanie kontraktu z Cowboys, ale nawet po tym, jak OBJ zasugerował, że wolałby współpracować z Zdeterminowany, by przygotowywać się do gry tylko w fazie play-offwłaściciel od dawna oczekiwał realizacji tej umowy.

Odile dołączy do nasJones powiedział, Za pośrednictwem Jarretta Bella w USA Today. „Jest duża szansa, że ​​to zrobi, mając na celu przygotowanie się do meczu play-off lub dwóch, a potem patrzenie w przyszłość. Ale większość dzieje się teraz. „

Bell dodaje, że Cowboys, którzy są postrzegani jako najlepsi gracze przed tygodniem trzech wizyt Beckhama, mogą przenieść się na podpisanie kontraktu, o którym mówi się od dawna, po meczu z Jaguarami w 15. tygodniu. Podczas gdy Beckham zmierza w kierunku podpisania wieloletniej umowy, Jones powiedział, że do końca sezonu skupi się na porozumieniu z Cowboys.

Wizyta Beckham Cowboys przyniosła kilka nagłówków poświęconych rehabilitacji ACL Potrzebujesz więcej czasu niż oczekiwano. Plotki o Beckhamie Nie gotowy do wyjazdu do lutego wynurzył się Beckham zamieścił na Twitterze emoji pionka po wizycie i chociaż tego samego rodzaju przecieki na temat jego zdrowia nie pojawiły się po jego wizycie w Giants and Bills, plotki łączące go z nowojorskim zalotnikiem ucichły. Wręcz przeciwnie, Cowboys nadal rozmawiali z Beckhamem W Udostępnij, że takie rozmowy mają miejsce. Pewność siebie Jonesa wskazuje tutaj, że proces ten zbliża się do mety, co oznaczałoby zakończenie jednej z najdłuższych historii darmowej agencji w historii NFL.

Były Pro Bowler nie pracował dla Giants, Bills ani Cowboys, ale Jones utrzymywał, że Beckham radzi sobie dobrze i jest „fenomenalny”. Po tygodniu i zmianie niepewności w dramacie Cowboys-Beckham, wydaje się, że ton tutaj powrócił do hojnych pochwał. Jones i kilku graczy Cowboys spędzało czas jako rekrut wolnych agentów przed i podczas swojego pobytu w Dallas w zeszłym tygodniu i chociaż Beckham Mam nadzieję na transakcję w przedziale AAV o wartości 20 milionów dolarów Jego sytuacja nigdy nie wydawała się odpowiednia, w kartach może być wyjątkowo zorganizowana dekada.

READ  Rob Gronkowski ogłasza odejście z NFL

Beckham jest wolnym agentem w tym sezonie drugi rok z rzędu i ciekawie będzie zobaczyć, jak wypadnie kontrakt Cowboys – czy Jones & Company ostatecznie sfinalizuje tę umowę – w porównaniu z pełnym zachęt kontraktem Rams (który ostatecznie zapłacił 4,75 miliona dolarów). ) od listopada 2021 r. Drugie zerwanie ACL Beckhama w ciągu 20 miesięcy kosztowało go w tym roku wygraną bezpłatnej agencji. Byli cel Giants, Browns i Rams mogą spróbować pominąć ten sezon, starając się nadać priorytet rynkowi 2023 – Plotka o scenariuszu ligi W tym tygodniu – ale Jones uważa, że ​​OBJ zagra w tym sezonie.

Jeśli Beckham podpisze kontrakt, Cowboys będą wystawiać intrygującą drużynę przyjmującą w play-offach. Zespół ma Panie Baranku i Michaela Gallupa, ten ostatni wyzdrowiał po zerwaniu więzadła krzyżowego przedniego w grudniu 2021 roku, prowadząc. i Daltona Schultza Poprawa po powolnym starcie. Beckham również będzie musiał skrócić innings Jakuba Waszyngtonai Noah Brown i niedawno ją podpisał TY Hilton. Mogą pojawić się problemy z adaptacją, ponieważ zespoły nie do końca często wystawiają wysoko wykwalifikowanego gracza do miksu w fazie play-off, ale Beckham i Kaczka Prescott Poruszanie się w tych sprawach podniosłoby limit ofensywny Cowboys – zakładając, że Beckham jest skompletowany do połowy stycznia.

Mam nadzieję, że zagramy kilka ważnych meczów i zdobędziemy kilka bramek Deiona SandersaTyp wynikówJones powiedział. „Czy to możliwe, aby tak świetny zawodnik zagrał w dwóch lub trzech meczach play-off i zagrał kilka ważnych zagrań? Myślę, że bardzo. To wcale nie jest przesadzona koncepcja. „

Beckham ma za sobą burzliwy rok 2021, w którym wydostał się z Cleveland, ale forma wychowanka LSU w okresie posezonowym napędzała ten rynek. Były pierwszobazowy Giants pokonał 100 jardów w wygranej Rams’ NFC Championship i był na dobrej drodze, aby dorównać temu występowi w Super Bowl LVI, zanim doznał kontuzji w drugiej kwarcie. Być może wkrótce zobaczymy, jak Beckham wygląda po drugiej poważnej kontuzji kolana.

READ  Borna Couric psuje powrót Rafaela Nadala po 6-tygodniowej nieobecności, wygrywając trzy sety w Western i Southern Open

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.