Odkurzacz samoczyszczący Samsung Jet Bot Plus za połowę ceny

Samsung nie jest obcy atakowaniu kategorii produktów wieloma opcjami w różnych przedziałach cenowych, a oferowanie głębokich rabatów na te produkty to kolejny znak rozpoznawczy. Robot Vacuum Space nie jest wyjątkiem, a Samsung Jet Bot Plus – opcja średniego poziomu – dostępna dzisiaj za 399,99 USD w najlepsza oferta A Amazonka. Jet Bot Plus zapewnia dość mocne ssanie, miękka szczotka szczególnie dobra do twardych powierzchni oraz stacja samoczyszcząca pożyczona od Jego droższy odpowiednik AI. Ten pakiet kosztuje zwykle 799 USD, co jest całkiem sporo w przypadku odkurzacza botów, w którym brakuje wykrywania obiektów, ale obecna 50-procentowa zniżka sprawia, że ​​Jet Bot Plus jest jeszcze bardziej dostępny.

Dodanie w Jet Bot Plus stacji samoczyszczącej czyni ją bardziej atrakcyjną w tym przedziale cenowym, chociaż konstrukcja szczoteczki sprawia, że ​​lepiej nadaje się do twardych powierzchni podłogowych, ponieważ brakuje jej części głębokiego czyszczenia dywanów, jakie można uzyskać w innych modelach. Ma też tendencję do plątania długich kosmyków, jak w próżni Niedawno zaktualizowany iRobot Roomba i3 Plus EVO Teraz rób lepiej – chociaż Za około 100 USD więcej. Chociaż Roomba i3 może być tego warta dla niektórych, którzy mogą nieco podnieść swoje budżety, Jet Bot Plus oferuje dobrą wartość w obecnej okazyjnej cenie.

Pozostając na chwilę przy ofertach dotyczących inteligentnego domu, Meross Smart Remote Garage Door Opener Obecnie tylko 37,49 USD Na Amazon po przycięciu kuponu o wartości 5 USD na stronie. Widzieliśmy w przeszłości oferty podobne do tej i jest to około 2 dolary mniej niż najniższa jak dotąd cena, ale jest to wartościowe uzupełnienie, które niektórzy bardzo polecają. krawędź pracowników.

Ten inteligentny mechanizm otwierania drzwi garażowych nie wymaga koncentratora, ale łatwo łączy się z Apple HomeKit, Amazon Alexa, Asystentem Google i Samsung SmartThings. Dzięki aplikacji na smartfony Meross możesz otwierać lub zamykać bramę garażową z dowolnego miejsca, w którym masz połączenie z Internetem. Ta przydatna funkcja jest nieoceniona, gdy nie ma Cię w domu, ale musisz wpuścić przyjaciela lub członka rodziny lub nigdy nie musisz się martwić „pamiętaj o zamknięciu bramy garażowej przed wyjazdem?” jeszcze raz.


Inteligentny pilot do otwierania drzwi garażowych Meross

Pilot zdalnego sterowania Meross Smart Garage Door Opener umożliwia otwieranie bramy garażowej z dowolnego miejsca za pośrednictwem połączenia internetowego i aplikacji Meross. Jest to model premium, który jest kompatybilny z Apple HomeKit, a także Amazon Alexa, Google Assistant i SmartThings.

Potrzebujesz dobrej pary prawdziwych bezprzewodowych słuchawek dousznych, które nie rozbiją banku? A może masz już fantazyjną parę, taką jak AirPods Pro firmy Apple, ale potrzebujesz czegoś innego jako modelu „zamiennika”? Wejdź do Jabra Elite 65t, który jest Obecnie w sprzedaży za jedyne 54,99 USD w Best Buy, około 45 USD zniżki. Te wkładki douszne pojawiły się w 2018 roku i chociaż wiele innych wkładek dousznych dodało nowszą technologię, taką jak ulepszone kodeki audio w tym czasie, nadal wymagały wyższej ceny. Trudno znaleźć słuchawki douszne w tym przedziale cenowym od zaufanej marki, które są warte zachodu, przynajmniej bez wyboru odnowionego lub używanego modelu.

Jabra Elite 65t może nie mieć funkcji redukcji szumów i Już wkrótce najnowsze modele JabraZapewnia jednak stabilne połączenie bezprzewodowe i dobrą jakość dźwięku, co czyni go nienaganną wartością. I spójrz tylko na rozmiar tego etui ładującego! Jest niesamowicie kompaktowy, co sprawia, że ​​jest jeszcze lepszy, gdy wrzucisz go do torby na siłownię lub zabierzesz ze sobą w podróż. Teraz tylko wtedy, gdy nie ładuje się przez Micro USB. Przeczytaj naszą recenzję.


Jabra Elite 65t

Bezprzewodowe wkładki douszne Jabra poprzedniej generacji mają cienką konstrukcję, zapewniają solidną żywotność baterii i solidne połączenie w tej cenie. Jest również wyposażony w kompaktowy futerał do przenoszenia.

Ostatnio wydaje się, że Apple jest nowy Studio Mac A Procesory M1 Ultra Stworzyli spory szum, szczególnie ze względu na ich wyjątkową wydajność dla profesjonalistów i twórców treści na wysokim poziomie. Ale nie zapominajmy, że nawet podstawowy procesor M1 robi całkiem niezłą robotę dla nas, śmiertelników, którzy potrzebują wydajnej maszyny do codziennego użytku i lekkiej pracy twórczej. Kolorowy 24-calowy iMac firmy Apple pasuje do codziennych rachunków za komputer stacjonarny, niezależnie od tego, czy zamierzasz wykonać lekką pracę w Adobe Photoshop i Lightroom, czy po prostu potrzebujesz dobrze wyposażonego komputera rodzinnego, który ma działać dłużej niż kilka lat.

Jakże więc doskonale, że Podstawowy iMac jest teraz w sprzedaży w Amazon za 100 USD taniejDopasowanie najlepszej jak dotąd ceny za urządzenie. Ta konfiguracja jest dostarczana z procesorem M1 wyposażonym w siedem rdzeni GPU, wraz z 8 GB pamięci RAM i 256 GB SSD. Ten model zwykle kosztuje 1299 USD, ale dzisiejsza oferta obniża cenę do 1199 USD dla niebieskiego, różowego i zielonego. To doskonały stosunek jakości do wydajnego komputera, w komplecie z wyświetlaczem 4,5K i kamerą internetową Full HD 1080p – wraz z centralną sceną Apple. Przeczytaj naszą recenzję.


2021 iMac z M1 (24-calowy)

Najnowszy komputer stacjonarny firmy Apple jest wyposażony w szybki procesor M1, a także kamerę FaceTime HD 1080p, wyraźny wyświetlacz Retina 4,5K i ulepszone głośniki.

oferty, ale nie tylko

READ  Emisja The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel – Northern War rozpocznie się 8 stycznia 2023 r

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.