Odwołania CW w 2022 r. z powodu fuzji i transmisji na żywo

Tala Ash w scenie z DC Legends of Tomorrow, płacze.

zdjęcie: CW

Dla fanów oryginalnego programu The CW był to ciężki dzień. Nie tylko ulubione przez fanów legendy jutra I batuman Został nagle odwołany, na początku tego tygodnia pożegnalny program sieciowy dla innej serii, w tym Naomi, wiedźmo, I Roswell, Nowy Meksyk. W sezonie 2022-23 nadal będą dostępne oryginalne treści, w tym Rycerze Gotham I nadprzyrodzony seria prequeli WinchesterI Ale dla Grid, która pozwoliła, by część jej passy trwała tak długo, egzekucja była niczym innym, jak szokiem. Dodaj do tej wiadomości Warners i CBS Studios obecnie próbują do Sprzedaż off-lineI możemy śmiało powiedzieć, że po sezonie 2022-23 siatka może wyglądać zupełnie inaczej.

ten Hollywoodzki reporter W piątek opublikowałem artykuł ze śledztwa opisujący ostatnie wydarzenia CWA wszystko sprowadza się w zasadzie do pieniędzy. W 2011 roku obecni właściciele sieci Warners i CBS Studios nawiązali współpracę z Netflix, aby wprowadzić swoje seriale na tę platformę. (pora roku Blask, Na przykład trafi do Netflix tydzień po wyemitowaniu finału sezonu). Międzynarodowe prawa również przyczyniły się do rozwoju sieci w 2010 r., umożliwiając im emitowanie oryginalnych seriali w piątkowe i niedzielne wieczory oraz odświeżanie wielu programów na przestrzeni lat. Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego? Riverdale Trwa? Ponieważ na arenie międzynarodowej jest uważany za „Netflix Original” i jest traktowany jako stosunkowo duża sprawa na platformie.

Ale w 2019 roku Warners i CBS Studios, które są teraz nadzorowane przez Warner Bros., zakończyły swoją działalność. Discovery i Paramount Global Dzięki niedawnym fuzjom umowa z Netflix na rzecz platform streamingowych HBO Max i Paramount+. W rezultacie przychody Netflix spadły, a ich międzynarodowa działalność powoli malała, ponieważ koncentrowano się na budowaniu tych nowszych platform. legendy Wraz z innymi anulowanymi ofertami, takimi jak Czar I Roswell, Wszystko zawarte w oryginalnej umowie Netflix. Ale teraz, gdy programy objęte tą umową zniknęły, prawie wszystkie seriale CW na sezon 2022-23 będą dostępne do streamowania na stronie internetowej i aplikacji CW, CW Seed, która podobno jest „szczególnie interesująca” dla tych, którzy chcą kupić w sieci.

Fani, którzy ostatnio nie spieszyli się z korzystaniem z mediów społecznościowych w nadziei na odnowienie swojego ulubionego programu lub odebranie go przez HBO Max lub Paramount +, mogą nie mieć tyle szczęścia. Ponadto w artykule reportera ujawnili, że widzowie nie byli w stanie złapać programu takiego jak legendy lub też anulowane Pamiętniki wampirów Rola spuścizna Ponieważ jest to zawarte w tej umowie Netflix. Podczas gdy postacie z legendy I batuman Masz szansę pojawić się w nieruchomych transmisjach Superman i Louis lub Blask, To może być tyle, ile dostaną. Według wszystkich relacji, jeśli ci widzowie nie potrafią zrobić swojej magii, te programy są martwe i odeszły.


Chcesz więcej wiadomości na temat io9? Sprawdź, kiedy można się spodziewać najnowszych podziwiać I Gwiezdne Wojny Wydania, co dalej DC Universe w filmie i telewizjiI wszystko, co chcesz o nim wiedzieć Smoczy Dom I Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy.

READ  Kontynuacja „I Am Legend” z Willem Smithem i Michaelem B. Jordanem w roli głównej i produkcji – Ostateczny termin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.