Ogłoszono, że serwer Lemnis Gate został wyłączony i usunięty z listy

Ratloop Games i wydawca Frontier Foundry ogłosili, że pierwszoosobowa strzelanka Lemnis Gate zostanie wkrótce usunięta ze sklepu Xbox, zanim gra zostanie wycofana w lipcu.

W oświadczeniu opublikowanym na platformie Steam firmy Ratlob i Frontier ogłosiły, że portal Lemnis, który został uruchomiony we wrześniu 2021 r., zostanie usunięty ze wszystkich platform 11 kwietnia, zanim serwery FPS zostaną wyłączone 11 lipca.

Serwery Lemnis Gate zostaną wyłączone 11 lipca

„Chcielibyśmy podziękować wszystkim za wsparcie z Lemnis Gate i dołączenie do nas na wielu wspaniałych trasach Loop” oświadczenie czyta. „Naprawdę podobało nam się wasze zamiłowanie do gry, niesamowite strategie, które stworzyliście i sposób, w jaki przyjęliście ten innowacyjny zwrot w gatunku strzelanek pierwszoosobowych.

„Lemnis Gate to ambitny projekt, który cieszymy się z możliwości wspólnego życia, dlatego ze smutkiem dzielimy się dziś tą wiadomością.

Od 11 kwietnia 2023 r. Brama Lemnis zostanie usunięta ze sprzedaży na wszystkich platformach. Jednak serwery dla wielu graczy pozostaną online, abyście mogli kontynuować pętlę do 11 lipca 2023 r., kiedy to zostanie ona zamknięta. gracze nadal będą mogli uzyskać dostęp do lokalnych trybów treningowych dla wielu graczy, jednak gracze na PC nie będą mogli grać po tym momencie.”

Konsolowa wersja Lemnis Gate zawiera 31 osiągnięć, z których wszystkie są oznaczone jako dostępne tylko online. Jednak przeniesienie niektórych z tych rzeczy do trybu offline może być możliwe po wyłączeniu serwera, kiedy nadal możesz uzyskać dostęp do lokalnych trybów treningowych dla wielu graczy. Jeśli chodzi o pakiet Windows dla Lemnis Gate, wygląda na to, że gra nie będzie w pełni grywalna po 11 lipca, więc jeśli chcesz ukończyć, musisz złamać, ponieważ niektóre z nich wymagają sporo szlifowania. Należy tutaj zauważyć, że postęp osiągnięć może nie być prawidłowo przenoszony między wersjami i może ostatecznie zablokować niektóre osiągnięcia na stałe, więc bądź ostrożny.

READ  Marvel’s Avengers podobno ogłasza koniec prac rozwojowych „na początku przyszłego tygodnia”

Zamierzasz to ukończyć w Lemnis Gate? Smutno to widzieć? Daj nam znać swoje przemyślenia w komentarzach.

Dziękujemy wszystkim, którzy opublikowali to jako wskazówkę dotyczącą wiadomości!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.