Omega x Swatch Speedmaster napędza szalone zakupy na całym świecie

próbka Sklepy na całym świecie, od Londynu po Genewę, Hongkong i Miami, były w sobotę ułożone pod nazwą Zegarek Omega x Swatch Speedmaster Moonwatch Wydany w sklepach.

Zestaw Omega x Swatch Speedmaster składa się z 11 elementów, które odnoszą się do różnych planet i ciał niebieskich w naszym Układzie Słonecznym, w tym Księżyca, Ziemi, Słońca, Marsa, Jowisza, Saturna, Plutona, Wenus, Urana, Neptuna i Merkurego. Chronograf kwarcowy MoonSwatch odnosi się do mechanicznego Omega Speedmaster Moonwatch Zainspirowany przez NASA’s Apollo 11 Lądowanie na Księżycu w 1969 roku.

Grupa jest pierwszym lotem Swatch Group Omega Marka połączyła siły ze swoim odpowiednikiem Swatch, a za 260 USD kupujący mogą kupić kompletny zestaw 11 zegarków za znacznie mniej niż oryginalny zegarek Omega Speedmaster Moonwatch.

Chociaż firma Swatch dała jasno do zrozumienia, że ​​MoonSwatch nie jest edycją limitowaną, tysiące osób przybyło do najbliższego sklepu Swatch z aresztowaniami. wspomniany w Genewie i zamknięcie sklepu w centrum Londynu z powodu chaotycznych scen rozgrywających się na zewnątrz. Według wywiadu wideo z Hodinkikupujący ujawnił, że poleciał z Las Vegas do Los Angeles i czekał na zewnątrz ponad 22 godziny, aby zabezpieczyć zegarek, który obecnie sprzedaje się za ponad 10 razy więcej niż pierwotna wartość eBay i inne rynki wtórne.

Dla tych, którzy go przegapili, uzupełnienia powinny pojawić się w nadchodzących tygodniach w wybranych sklepach.

w innym miejscu, Golden Boy Haaland zamówił unikalny chronograf u specjalisty wojskowego MICROMILSPEC.

READ  Kobieta, której konto Apple zostało zamknięte kilka minut po kradzieży jej iPhone'a i pobraniu 10 000 $ z jej konta bankowego, powiedziała, że ​​Apple „w ogóle nie był pomocny”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.