Operator sieci w Kalifornii twierdzi, że nie ma przerwy w dostawie prądu

6 września, 20:10

Kalifornijski operator sieci powiedział o 20:00, że we wtorek wieczorem nie będzie okresowych przestojów dzięki staraniom ludzi o oszczędzanie energii.


Rzecznik ISO jest zasmucony, że w tym momencie nie wiadomo, dlaczego tak niewiele gmin zgłosiło awarię bez żądania operatora sieci.

Zużycie energii w Kalifornii osiągnęło rekordowy poziom

kalifornijski operator systemu autonomicznego, który obsługuje większość stanowej sieci energetycznej, Powiedział O 19:11 zapotrzebowanie na sieć wyniosło 52 061 megawatów, co jest rekordem w historii.

We wtorek ISO wydało alert awaryjny poziomu 3 dotyczący energii. Jest o krok od punktu, w którym agencja wymaga narzędzi do wdrożenia przerwy w zasilaniu AC. ISO powiedziało, że nadal utrzymuje poziom 3 i nie wzywa w tym momencie do przerw w dostawie prądu.

„Oszczędzanie robi różnicę” – powiedział ISO.

Healdsburg zaczyna kończyć zaciemnienie

6 września, 19:00

Gmina Bay Area zaczęła odcinać prąd we wtorek wieczorem, aby zmniejszyć presję na kalifornijską sieć energetyczną.

Miasto Healdsburg w North Bay Powiedział We wtorek o 18:39, że zasilanie zostanie wyłączone na jeden ban w ciągu najbliższych 10 minut. Narzędzie powiedziało, że drugi blok nastąpi za około 30 minut.

Miasto podało, że awarie będą trwały około godziny na obszar.

Departament Usług Elektrycznych Healdsburg zapewnia usługi elektryczne dla około 12 000 mieszkańców hrabstwa Sonoma.

READ  Ponad 540 milionów dolarów zostało zlikwidowanych w imię Bitcoin i Ethereum Plummet

Operator California Autonomous System, który zarządza stanową siecią energetyczną, ostrzegł we wtorek przed możliwymi przerwami w dostawie prądu, choć nie wspomniał o oficjalnym oświadczeniu, że będzie oferować media w celu zmniejszenia liczby klientów.

Kalifornijskie szelki na możliwą awarię zasilania naprzemiennego

6 września, 14:54

Środek pobił rekord fala upałów w KaliforniaWe wtorek po południu firma PG&E poinformowała, że ​​ostrzegła 525 000 klientów, aby przygotowali się na potencjalną awarię rowerową, ponieważ zużycie energii w stanie wzrosło do rekordowego poziomu.

PG&E udostępniło listę bloków, które mogą być dotknięte we wtorki między 16:00 a 21:00: 4A, 4B, 4C, 4D, 4E, 4F, 4G, 4H, 4I, 4J, 4K, 4L, 4M, 4O, 4P, 4Q, 4R, 4S, 5A, 5B, 5C, 5D, 5E, 5F, 5G, 5H, 5I, 5J, 5K, 5L, 5M, 5O, 5P, 5Q, 5R, 5S, 6A, 6B, 6C, 6D, 6E, 6F, 6G, 6H, 6I, 6J, 6K, 6L, 6M, 6O, 6P, 6Q, 6R, 6S, 7A, 7B, 7C, 7D, 7E, 7F, 7G, 7H, 7I, 7J, 7K, 7L, 7M, 7O, 7P, 7Q, 7R, 7S, 8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 8F, 8G, 8H, 8I, 8J, 8K, 8L, 8M, 8O, 8P, 8Q, 8R, 8S.

Możesz dowiedzieć się, w którym bloku mieszkasz i czy zostaniesz dotknięty, wpisując swój adres do narzędzia na stronie internetowej PG&E.

Operator California Autonomous System, który zarządza stanową siecią energetyczną, ostrzegł, że we wtorek może nastąpić przerwa w dostawie prądu, jeśli ludzie nie będą oszczędzać energii, a popyt przekroczy to, co jest dostępne w stanowej sieci energetycznej.

ISO Powiedział We wtorek popyt może przekroczyć 52 000 megawatów, najwyższy poziom, jaki stan kiedykolwiek widział. Stan może spaść o ponad 5000 megawatów w godzinach szczytu między 16 a 21, co dyktuje potrzebę przerw w dostawie prądu. Ale gdyby mieszkańcy mogli oszczędzać energię, nie uruchamiając zmywarek i wyłączając niepotrzebnego światła, zaciemnienie nie byłoby konieczne.

READ  Kontrakty terminowe na akcje rosną po tym, jak główne średnie odnotowały straty przez trzeci tydzień z rzędu

Gubernator Gavin Newsom powiedział w wideo Opublikowano na Twitterze. „Trzycyfrowe temperatury w większości naszego stanu, jak można się spodziewać, napędzają popyt na sieć energetyczną”.

Okresowe przerwy w dostawie energii lub ciągłe przerwy w dostawie prądu to ostatnia deska ratunku, aby zapobiec załamaniu się stanowej sieci energetycznej. Przemieszczają się z jednego obszaru do drugiego, więc jedna dzielnica nie pozostaje długo w ciemności. Został zaprojektowany, aby zmniejszyć obciążenie sieci i zapobiec długotrwałym awariom. Ostatni raz ISO wzywało do przerw w ruchu kołowym miało miejsce 14 i 15 sierpnia 2020 r., kiedy 800 000 domów Dotknęła mnie przerwa w zasilaniu trwająca od 15 minut do 2,5 godziny.

ISO jest agencją, która wzywa do cięcia, a to firmy użyteczności publicznej, takie jak PG&E, decydują, kogo i na jak długo, w celu skrócenia czasu.

Rzecznik PG&E, Jason King, powiedział SFGATE, że w razie potrzeby przedsiębiorstwa użyteczności publicznej tymczasowo odetną energię za pomocą bloków zastępczych. Każdy blok zawiera mieszankę dzielnic rozsianych po całym obszarze świadczenia usług, więc żadna pojedyncza lokalizacja geograficzna nie ponosi ciężaru. King powiedział, że w bloku nie będzie więcej niż 60 do 90 minut przestoju. (Możesz wyszukać numer swojego bloku na Witryna PG&E.)

Przerwy występują najczęściej między 18:00 a 20:00 i są przedłużane w zależności od stopnia niepełnosprawności.

PG&E zapowiedziało, że w miarę możliwości skontaktuje się z klientami Bay Area w przypadku jakichkolwiek awarii za pośrednictwem wiadomości SMS, e-mail i/lub telefonu.

Urzędnicy państwowi proszą mieszkańców o zmniejszenie zużycia energii, aby zapobiec okresowym przestojom, a ISO ogłosić Alert o zagrożeniu energetycznym 2 We wtorek w godzinach 16-21 mieszkańcy mają ustawić termostat na 78 stopni i unikać używania dużych urządzeń, takich jak zmywarki i wyłączania światła.

To ewoluująca historia i będzie aktualizowana w miarę pojawiania się nowych informacji.

READ  Amazon zwiększa konkurencję między FedEx i UPS, rozszerzając Prime na strony trzecie

Więcej informacji o falach upałów w regionie Zatoki PerskiejDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.