Orły mają doskonałe osiągnięcia, ale wiedzą, że nie są idealne

Najlepsze w perfekcyjnym starcie Orłów 6-0 jest to, że daleko im do ideału.

Rozpoczynając tydzień pożegnania, Orły są jedyną niepokonaną drużyną w NFL i osiągnęły swój rekord 6-0 bez rozegrania swojego najlepszego meczu.

Więc orły są naprawdę dobre i mają więcej miejsca do wzrostu.

To jest interesujące.

W pewnym sensie jest to jeszcze bardziej ekscytujące, niż gdyby sępy dotarły już na ich dach. Ponieważ w sześciu meczach byli całkiem dobrzy, ale wciąż mają wiele rzeczy do posprzątania podczas pożegnalnego tygodnia samodzielnej eksploracji.

W pewnym sensie brzmi to jak marzenie Jalena Hurtsa – mieć drużynę, która wygrywa, ale daje mu możliwość wytykania swoich wad na podium po każdym W. Zawsze mówi o standardzie – i można się spierać, że Eagles nawet do tego doszedłem.

„Myślę, że bycie 6-0 jest fajne, ale myślę, że możesz postawić stopę na wszystkich i powiedzieć:„ Podoba ci się to? Czy to dobrze? „W porządku, w takim razie musimy iść dalej i nurkować jeszcze mocniej” – powiedział Nick Serenny.

„To nie znaczy, że nie robisz tego, gdy masz 0-6, 2-5 lat, czy cokolwiek, ale łatwiej jest naprawdę dążyć do wszystkiego, ponieważ myślę, że nie ma w tym żadnych emocji, gdy masz sześć lat. 0. No, chodź, chodźmy. To nie wystarczy, więc ulepszmy to”.

Nie ma sensu uczestnictwa, gdy jest 6-0.

Ta część cytatu Sirianniego naprawdę się wyróżnia. Ponieważ uważasz, że zespołowi z doskonałymi osiągnięciami może być trudno znaleźć rzeczy do poprawy. Przy złym zespole te wady są często bardzo widoczne. Są mniej widoczni w tym zespole. Ale Sirianni twierdzi, że łatwiej jest wskazać te problematyczne obszary, osiągając zwycięski rekord.

Dużo uczysz się na stratach, ale zawsze wolisz uczyć się na zyskach.

READ  Von Miller: Chcę się dowiedzieć z baranami, zanim zbadam wszystkie moje opcje

W obozie treningowym Jason Kelsey wspomniał, że czasami może być trudno właściwie ocenić poprzeczkę po wygranej, ponieważ możesz przeoczyć coś przez różowe okulary. W tym miejscu orły muszą bardziej skupiać się na procesie niż na wynikach. Bo o wyniki nie można się spierać – sześć meczów i sześć zwycięstw.

Ale jeśli tylko obejrzysz taśmę, Orły mogą być lepsze.

Pomimo rekordu 6-0, wciąż jest wiele obszarów, w których Orły mogą się poprawić. Ich oddziały były chwiejne. Ich obrona podczas biegania czasami przecieka. Z jakiegoś powodu zdobyli wszystkie swoje punkty w drugiej kwarcie. Błyskawica nadal daje im zaklęcia.

Podczas Tygodnia Pożegnania Siriani rozdaje specjalne projekty swoim asystentom trenerów, którzy dogłębnie przyjrzą się niektórym z poszczególnych elementów gry i zdadzą z nich relację. Orły wykorzystają te informacje i spróbują zastosować je w swoim zespole w nadziei na poprawę.

To dobrze, że Orły wydają się nowicjuszami, ponieważ jeśli zaczniesz patrzeć na ich harmonogram w ciągu ostatnich 11 meczów, nie jest to zbyt wielki moloch. Wrócili z pożegnania grami przeciwko Steelerom, Teksańczykom, Dowódcom i Coltom.

„Zawsze są rzeczy, nad którymi można popracować, prawda? Rzeczy, nad którymi zawsze trzeba popracować” – powiedział Siriani. „Więc myślę, że możemy być bardziej wymagający i szaleni, wiesz, jaka jest norma, gdy masz 6 lat. 0”.

Subskrybuj podcast Eagle Eye

Podcast Apple | aplikacje Google | spotify | Zszywacz | Artykuł 19 | Oglądaj na YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.