Oszałamiająca oprawa wizualna Final Fantasy 16 na PS5 znacznie się poprawiła od czasu ogłoszenia gry

Długoletni fani Final Fantasy i ogólnie gracze wiedzą, że seria wnosi ciepło, jeśli chodzi o najnowocześniejszą wierność wizualną, zwłaszcza na nowym sprzęcie. Wszyscy byliśmy zachwyceni grami Final Fantasy VII na PS1 FMV i Otwarta luka w otwierającej scenie metalowego AF w Final Fantasy X na PS2. Normalnie zrobilibyśmy wszystko, aby zapomnieć, że cały spin-off Fabula Nova Crystallis na PS3 kiedykolwiek się wydarzył (ale… Nawet te gry były piękne), a XV był tytułem pokazowym na PS4 i do dziś wygląda przyzwoicie.

Final Fantasy XVI będzie kontynuować tę tradycję, udając się jeszcze bardziej przyspieszyć, nawet odkąd po raz pierwszy ogłosili grę. Sprawdź jakość pokazaną na poniższych zdjęciach porównawczych, które zostały opracowane przez mecz Legii Na Twitterze:

To imponujący blask i prawdopodobnie można śmiało powiedzieć, że Final Fantasy XVI zaskoczy nas, gdy rozpocznie się 22 czerwca, niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w serii, czy wieloletnim weteranem. Co sądzisz o tym teraz, gdy zbliżamy się do premiery? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

READ  Ile będzie kosztować nowe BMW M2 2023?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.