Palo Alto Networks, Mosaic i wiele innych

Podpisano w czwartek 13 maja 2021 r. przed siedzibą Palo Alto Networks w Santa Clara w Kalifornii w USA.

David Paul Morris | Bloomberg | Obrazy Getty

Spójrz na firmy, które trafiają na pierwsze strony gazet w postbiznesie:

Sieci Palo Alto – Akcje Cyber ​​​​Security wzrosły o 6% podczas wydłużonego handlu we wtorek po raporcie zysków Palo Alto za drugi kwartał. Firma zarobiła 1,32 miliarda dolarów na akcję, wyłączając towary, przy przychodach w wysokości 1,32 miliarda dolarów. Analitycy ankietowani przez Refinitiv spodziewają się 1,65 USD na akcję z 1,28 mld USD przychodów.

Ogranicz zasoby – Zasoby limitowe wzrosły o ponad 5% po wynikach spółki za czwarty kwartał. Firma energetyczna zarobiła 1,57 miliarda dolarów, wyłączając towary, po 96 centów na akcję. Analitycy ankietowani przez Street Account oczekiwali, że firma zarobi 97 centów na akcję.

dziewicza Galaktyka – Akcje spółki lotniczej wzrosły o ponad 3% po tym, jak Virgin Galactic odnotowała mniejszą niż oczekiwano stratę w czwartym kwartale. Firma straciła 31 centów na akcję, więcej niż 35-proc. analitycy strat szacowani przez Refinitiv. Przychody jednak nie trafiły w szacunki. Firma odnotowała sprzedaż na poziomie 141 milionów dolarów, a Wall Street spodziewa się 300 milionów dolarów.

Mozaika – Akcje Mosaic spadły o ponad 6% po ostatnim raporcie zysków firmy. Mosaic miał 3,84 miliarda dolarów przychodów, wyłączając towary, 1,95 dolara na akcję. Analitycy ankietowani przez Street Account spodziewali się, że firma zarobi 1,97 USD na akcję przy 3,9 mld USD przychodów.

READ  Ultraprzetworzona żywność związana ze zgonami z powodu raka jajnika i innych nowotworów, wynika z badań

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.