Panna młoda trzymała swoją suknię ślubną jako „zakładniczkę” w sporze rozliczeniowym między Bed Bath & Beyond i Preservation

Nowy Jork (CNN) To ma każda panna młoda Koszmary o: sukni ślubnej, która zniknęła, poplamiona lub – w przypadku mieszkanki New Hampshire Jesse Moltenberge – przetrzymywana jako „zakładniczka”.

Spór dotyczący płatności między Bed Bath & Beyond jest teraz w stanie upadłości Firma Memories Dresses Preservation z siedzibą w Houston zapłaciła firmie konserwatorskiej za przechowywanie sukienek klientów do czasu otrzymania od nich zapłaty. Zakłopotany sprzedawca.Jesse Moltenberg trzymała swoją suknię ślubną jako „zakładniczkę” w sporze rozliczeniowym między Bed Bath Beyond a firmą zajmującą się konserwacją.

zeszły tydzień, kąpiel w łóżku z tyłu (BBBY) ogłosiła, że ​​planuje Zlikwiduj jego akcje i wypadnij z interesu. Założona w 1971 roku, zamknie teraz pozostałe 360 ​​sklepów i 120 kupkup DZIECKO. Firma szuka kupca i wstrzyma zamknięcia, jeśli się pojawi.

Ale gdy gigant handlu detalicznego wiązał swoje luźne końce, jedna grupa znalazła się pośrodku: sami klienci.

„To najgorszy koszmar panny młodej” – powiedział Moltenberg w poście na Facebooku. Jej długa suknia – czarna w białe kwiatki – została uwięziona gdzieś w nieznanym obiekcie.

Na początku marca Moltenberg powiedziała, że ​​zdecydowała się wysłać swoją suknię ślubną na przechowanie. Po przeczytaniu dobrych recenzji na temat Memories Dresses Preservation z siedzibą w Houston, zdecydowałem się zamówić zestaw za 120 USD za pośrednictwem Bed Bath & Beyond.

Moultenberry otrzymała kolekcję 16 marca i powiedziała, że ​​zapłaciła dodatkowe 25 USD za ubezpieczenie, gdy MemoriesGP otrzymała sukienkę 3 kwietnia.

„Dlaczego więc 24 kwietnia otrzymuję wiadomość e-mail, że trzymają okup z powodu firmy, która zmierza do BANKRUTU” – napisał Moltenberg na Facebooku.

W E-mail, który Moltenbrey udostępnił na FacebookuMemoriesGP powiedział, że zaczął przechowywać wszystkie suknie ślubne Bed Bath & Beyond otrzymane od 11 marca, zanim Moltenbrey powiedział, że wysłał im swoją sukienkę.

READ  Amerykańskie obligacje skarbowe sprzedają się świetnie, a optymistyczne dane potęgują obawy Fed o wyższe stopy procentowe

„Czułem mdłości w żołądku z powodu bezradności” – powiedział Moltenberg w wywiadzie dla CNN.

Powiedziała, że ​​jej czarna sukienka była tak wyjątkowa, że ​​lokalny sklep nie miał nawet próbki, i nigdy nie zapomni wyrazu twarzy swoich gości, kiedy szła do ołtarza w 2018 roku.

„Wiedziałam, że nie będę dobrze wyglądać w białej sukni ślubnej” – powiedziała.

W e-mailu do Moltenbrey mała firma twierdziła, że ​​Bed Bath & Beyond jest jej winna 42 563,73 USD i że nie została zapłacona za zestawy zamówione w całym ubiegłym roku. wspomnienia Moltenbrey powiedział, że kontaktował się z gigantem artykułów gospodarstwa domowego pięć razy w ciągu ostatniego roku, ale jeszcze nie otrzymał zapłaty.

Firma MemoriesGP poprosiła firmę Moltenbrey o skontaktowanie się z działem obsługi klienta Bed Bath & Beyond w celu przekazania firmie płatności.

„Po otrzymaniu płatności na rzecz MemoriesGP, natychmiast wyczyścimy, zarchiwizujemy i wyślemy ci suknię” – czytamy w e-mailu. To sprawiło, że Moltenbrey skontaktował się z gigantem handlu detalicznego w sprawie opóźnień w płatnościach.

„Jestem tylko jedną osobą, a to cała firma bankrutuje” – powiedział Moltenberg.

W środę Moltenbrey napisała, że ​​MemoriesGP zwraca jej nieuczesaną sukienkę po tym, jak wysłała e-mail do swojego wiceprezesa.

Firma zażądała od Moltenbrey zapłaty za fracht. 25 USD, które zapłaciłeś za ubezpieczenie, zostanie przeznaczone na koszty wysyłki.

CNN nie otrzymało komentarza po wysłaniu wielu próśb do Memories Gown Preservation.

Jednak w e-mailu do Moltenbrey – i ona opublikować Do Facebooka — Kyle Nesbitt, który jest wymieniony na LinkedIn jako były wiceprezes firmy, powiedział jej, że firma „otrzymuje ponad 100 sukni dziennie”.

Powiedział jej: „Nie mamy możliwości dowiedzenia się, w jakim opakowaniu znajduje się szlafrok, zanim paczka nie zostanie otwarta w naszym obiekcie”.

Nesbit napisał do Moltenbrey: „Nasz ogólny e-mail miał na celu nakłonienie narzeczonych do Bed Bath, ponieważ była to ich transakcja finansowa (świadczymy tylko usługi)”.

READ  Disney rozdziera Peltz z powodu jej bójki i broni przejęcia Igera

W oświadczeniu Bed Bath & Beyond powiedział, że jest to teraz kwestia prawna. Kolekcja Preservation nie jest obecnie dostępna w dniu strona internetowa. wspomnienia strona internetowa Nadal reklamuje Bed Bath & Beyond jako autoryzowanego dealera i opcję rejestracji.

„Bardzo poważnie traktujemy obawy zgłaszane przez naszych klientów” — powiedział Bed Bath & Beyond. „Jest to kwestia prawna, nad którą pracujemy ze stroną trzecią. Podobnie jak w naszym przypadku, nie komentujemy kwestii prawnych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.