Pantery rozstawione w pierwszej rundzie przez Bryce’a Younga

punkt siły: Kreatywność w kieszeni i poza nią, podejmowanie decyzji i pozycjonowanie piłki, biegły w znajdowaniu podań i dostosowywaniu kątów ramion, nieustraszony pomimo niskiego wzrostu

Słabości: Brak rozmiaru, dobry, ale nie wielki naturalny talent do rąk, czasami przedwcześnie opuszczający kieszeń

Bryce Young ucieleśnia ducha Yody, który wkracza w szeregi zawodowców. „Rozmiar nie ma znaczenia. Spójrz na mnie. Oceniaj mnie po moim rozmiarze, prawda? Cóż, nie musisz”.

Każda dyskusja na temat Younga sprowadza się do prostego zrozumienia: ma mniej niż 5’11 cali i waży 204 funty (chociaż jego rzeczywista waga podczas gry może być mniejsza niż liczba z NFL Scouting Combine).

Cała ocena zostanie zbudowana wokół faktu, że niektóre organizacje i rzeczoznawcy nie będą w stanie wyjść poza jego pozycję. Jednak Young jest uważany za prawdziwy talent z najwyższej półki i prawdopodobnie najbardziej naturalny rozgrywający w tegorocznej klasie.

W rzeczywistości sport wciąż się rozwija. Na najważniejszej pozycji w grze położono większy nacisk na własną kreatywność. Young przedłuża dramaty. Działa w ruchu drogowym i skręca pod dziwnymi kątami. Jest czarujący w tym, jak układa sztukę pomimo swojej postury.

Dwie rzeczy są prawdziwe: po pierwsze, rozgrywający są bardziej chronieni niż kiedykolwiek. Jednak wszyscy rozgrywający atakują, niezależnie od ich wielkości. Naprawdę liczy się to, jak te osoby mogą zmienić bieg franczyzy.

Pomimo skrajności, Young jest kieszonkowym Jedi, który potrafi radzić sobie w trudnych sytuacjach.

Według Jeremy’ego Fowlera z ESPN, jeden z dyrektorów ligi nazwał zwycięzcę Heisman Trophy z 2021 r. „ekspertem mentalnym”.

Mieszkaniec AFC dodał: „Najlepiej przygotowany dla profesjonalistów. Widzi całą dziedzinę lepiej niż ktokolwiek inny”.

Aby zdobyć swojego człowieka, musieli zająć pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej, wysyłając w tym roku dziewiąty wybór ogólny, wybór drugiej rundy, przyszły rok pierwszy i drugi wybór ogólny 2025, a także szeroki odbiornik DJ Moore, do Chicago. niedźwiedź.

Young dostaje stanowisko, na którym będzie miał byłego rozgrywającego NFL jako głównego trenera w postaci Franka Reicha i trenera rozgrywających w Josh McCown. Ci faceci widzieli, jak działał Young, przyswajali informacje i grali w tę grę. Kiedy wszystkie te czynniki zostały wzięte pod uwagę, jego rozmiar nie miał znaczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.