Patch Online Nintendo Switch przywraca Ocarinę zagubioną mgłę

Wygląda na to, że nowa aktualizacja warstwy Nintendo Expansion Pack dla emulacji N64 Switch Online przyniosła klasyczną mgłę wojny z powrotem do The Legend of Zelda: Ocarina of Time, Nintendo na żywo raporty.

Jak zauważyli użytkownicy Twittera, tacy jak Umieść tweetanowo wydana wersja 2.0.0 rozwiązuje problem wizualny w grze Ocarina i innych wcześniej emulowanych grach N64 Oskarżony o wizualną niespójność z oryginałami.

„Mgła wojny” ma podwójne znaczenie: w grach strategicznych jest używana do oznaczania obszarów na mapie, które są spowite ciemnością, które możesz zbadać. W bardziej starożytnych grach, takich jak Ocarina of Time, mgła była używana do ukrywania odległych obiektów, których nie można było zobaczyć dzięki słabszemu sprzętowi niż jesteśmy przyzwyczajeni w dzisiejszych czasach. To niewielka zmiana na końcu, ale jak widać na powyższych obrazkach, może mieć zauważalny wpływ na wizualny styl gry. Wcześniej gracze Ocarina of Time korzystający z emulacji N64 Switcha mogli zobaczyć Deku Tree w całej jego drewnianej chwale z niemal każdej odległości, jak pokazano na Ten film pochodzi z YouTubera ZFG.

Deku Tree z Ocarina of Time bez mgły przed aktualizacją 2.0.0. Źródło: ZFG na YouTube

READ  Kolejna obsesja na punkcie wielkiej gry

Ta aktualizacja następuje po Podobną poprawę wprowadzono w wizualizacjach z zeszłego miesiącakiedy wydawało się, że Nintendo pracuje nad naprawieniem odbicia wody w pokoju szefa DarkLinka.

Wygląda również na to, że aktualizacja Nintendo 2.0.0 naprawiła pewne obecnie nieznane problemy z Banjo-Kazooie.

Joseph Knope jest scenarzystą/producentem w IGN.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.