Patrioci przeciw niedźwiedziom: Justin Fields psuje powrót Billy’ego Zappiego do składu, gdy Chicago zmierza w kierunku „wielonarodowych sił”

Patriots weszli do „Monday Night Football” jako 8,5-punktowy najlepszy nad Bears, chcąc wygrać trzecią prostą w powrocie Mac Jonesa do składu po przeoczeniu trzech meczów. Wyszli z debiutantem Baileyem Zappe, który wrócił do rozgrywającego, a obrona Billa Belichicka przewróciła się w najlepszym występie w karierze Justina Fieldsa. Pomimo tego, że Zappe na krótko wszedł, by rozpalić publiczność na Gillette Stadium wraz z atakiem w Nowej Anglii, Fields skradł show na rozgrywającego, prowadząc wieloaspektowy mecz naziemny, gdy Chicago wystrzeliło do zakłóceń w godzinach szczytu 33-14.

Jones, który wracał po skręceniu kostki, nie osiągnął półtorej odległości, zanim Belichick posadził go na ławce po brzydkim przejęciu w drugiej kwarcie. Ale energia Zappe’go niewiele zrobiła dla Patsa po zdobyciu goli jeden po drugim, aby rozpocząć swój wieczór. Nowa Anglia zanotowała swój pierwszy spadek po raz dziesiąty w rozgrywkach dopiero w czwartej kwarcie, a trzy straty – trudne podanie Jacoby’ego Myersa i śmiertelne przechwyty Roquana Smitha i Keelera Gordona – pozwoliły Niedźwiedziom dosłownie uciec z wygraną.

Oto kilka wniosków z irytacji Big Bears w poniedziałkową noc:

Dlaczego niedźwiedzie wygrały?

W końcu zorientowali się, jak sprawić, by Fields mógł wygrać. Podobnie jak Giants z Danielem Jonesem, Chicago pozwoliło swojemu młodemu QB odpocząć na nogach, a wywołujący sygnał wykonał swoją kolej, pokazując dodatkowy wysiłek i widząc elitę na trybunach zaprojektowanych, aby przyspieszyć pośpieszny atak, który również zawierał potężne uderzenia z David Montgomery i Khalil Herbert. W międzyczasie oddał wystarczającą liczbę strzałów na boisku, w tym decydujący późny strzał Cole’a Kemeta, aby utrzymać Patriotów na palcach. Mówiąc najprościej, The Bears zostały zaprojektowane, aby wygrywać oldschoolową piłkę nożną, aw poniedziałek pozwolili im w tym pomóc swojemu najlepszemu sportowcowi – QB.

Obrona Matta Eberfelsa była również świetna przez całą noc. Wybór Maca Jonesa przez Jaquana Briskera zmienił QB w Nowej Anglii, a po początkowej iskrze Zappe, jego jednostka została zasadniczo zaostrzona, aby wyeliminować zwykle silne uderzenie Patsa przez Rhamondre’a Stevensona i Damiena Harrisa, którzy połączyli się na odległość zaledwie 40 metrów. W ubywających minutach pracy. Roquan Smith grał łeb w łeb, aby zgarnąć Zappego w czwartym inningu, ale umowa została zamknięta, a własny Kyler Gordon po prostu ją przetarł.

READ  Ogłoszenie kar dla Daytony po wyścigu; Brak kar dla Penske lub RFK

Dlaczego Patrioci przegrali?

Na zewnątrz dwa pierwsze odepchnięcia Zappe od Jonesa, który stał w kasku na linii bocznej, jakby czekał na tymczasowe wezwanie do ponownego wejścia do gry, nie mogli poruszyć piłki w żadnym rytmie i nie mogli zatrzymać piłki. . Trójgłowa gra niedźwiedzia ziemi. Przełącznik QB początkowo wyglądał genialnie, ponieważ nowicjusz Zappe pewnie go nosił, podczas gdy DeVante Parker rzucił się na młodego rozmówcę. Ale potem trzy gazety były skazane na samotność i ostatecznie zamówienie Zappy’ego zniknęło z kieszeni; Jego błędne wybory eliminowały wszelkie szanse na potencjalny powrót. Nie pomogło to, że passa nie była w stanie przygotować gruntu pod jakikolwiek poważny rozmach Stevensona czy Harrisa przez całą noc.

Jeśli chodzi o obronę, mało inspirująca noc Bates była być może bardziej zaskakująca. Pomimo większej liczby błysków Matthew Goodona (2,5 worka) poza krawędzią, nie mieli odpowiedzi, aby utrzymać pola w ryzach, gdy QB wyrwał się z kieszeni. Ich interwencje pozostawiły trochę wgniecenia na czerwono, ponieważ Montgomery i Herbert byli w stanie przejść dalej.

punkt zwrotny

Pod koniec 17-14, gdy w pierwszej połowie pozostało tylko 1:32, Patriots mieli szansę na odzyskanie prowadzenia z 39. Jednak nieudana dostawa Zappe do Meyersa położyła piłkę na podłodze, a Justin Jones wyzdrowiał, aby dać Chicago premia za posiadanie. Po szybkim uderzeniu Fieldsa w Darnella Mooneya, Niedźwiedzie przedłużyły swoją przewagę, po czym spoczęły na strzelnicy z pola, nigdy nie oglądając się za siebie.

zagrać w grę

Fields i Khalil Herbert zasługują na rekwizyty do koordynacji wzrokowo-ruchowej podczas przeglądania ruchu ulicznego, ale Jaquan Brisker, nowicjusz w dziedzinie bezpieczeństwa niedźwiedzi, poczynił poważne postępy w wyborze wczesnych McJonesów:

Co dalej

Niedźwiedzie (3-4) wyruszą w rozgrywkę w 8 tygodniu z Kowbojami (5-2), którzy pokonali Lwy w pierwszym meczu Daka Prescotta w niedzielę. Tymczasem Patriots (3-4) są teraz na żywo we wschodniej piwnicy AFC i zmierzą się z Rising Jets (5-2), którzy pokonali Broncos w czwartym z rzędu zwycięstwie w tygodniu 7.

READ  Przejrzyj wszystkich graczy związanych z fantasy w każdej grze - QB. Lista

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.