Pedro Pascal i Ethan Hawke to homoseksualni kowboje – Variety

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun krótkometrażowego westernu Pedro Almodóvara „Strange Way of Life”.

Film krótkometrażowy, w którym występują Pedro Pascal i Ethan Hawke, jest trochę jak przeróbka „Tajemnicy Brokeback Mountain”, a raczej szansa dla Almodóvara, by w końcu zrobił to po swojemu. Prawie dwie dekady temu hiszpańskiemu reżyserowi zaproponowano wyreżyserowanie filmu Jake’a Gyllenhaala i Heatha Ledgera, ale odrzucił tę propozycję z obawy, że nie będzie miał swobody twórczej, by nakręcić film tak, jak chciał.

„To dziwnie dziwne w tym sensie, że jest dwóch mężczyzn, którzy się kochają i zachowują się w tej sytuacji w przeciwny sposób” – powiedział Almodóvar w jednym z odcinków Dua Lipa: Do usług. „To, co mogę powiedzieć o tym filmie, to to, że zawiera wiele zachodnich elementów. Jest w nim rewolwerowiec. Jest farma. Jest szeryf. Ale większość westernów nie ma dialogów, które Nie wydaje mi się, żeby zachodni film kiedykolwiek uchwycił między dwoma mężczyznami. Teraz myślę, że często ci to powtarzam ”.

30-minutowy film podąża za Silvą (Pascal), kowbojem, który podróżuje konno przez pustynię, by spotkać starego przyjaciela, szeryfa Jake’a (Hawke), którego nie widział od 25 lat. Silva wkrótce odkrywa, że ​​jego podróż nie miała być retrospekcją. Zwiastun pokazuje dwóch mężczyzn odkrywających swoją skomplikowaną romantyczną historię.

„Strange Way of Life” to drugi anglojęzyczny projekt Almodóvara po jego filmie krótkometrażowym „The Human Voice” z Tildą Swinton z 2020 roku.

Projektantem kostiumów i producentem filmu jest Anthony Vaccarello, obecny dyrektor kreatywny Saint Laurent. Alberto Iglesias, hiszpański muzyk i częsty współpracownik Almodovara, oprócz kompozytora jest także producentem.

Film ma swoją premierę na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Cannes. Obejrzyj zwiastun poniżej.

READ  Florence Pugh pamięta, jak starać się dopasować do hollywoodzkiego wizerunku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.