Philadelphia Phillies pokonali New York Yankees w pierwszym wiosennym treningu

CLEARWATER, Floryda — The Phillies wygrali mecz otwarcia wiosennej serii Grapefruit League w sobotę 7:4, pokonując Yankees przed 9534 kibicami na stadionie BayCare Ballpark. Phillies nie popełnili żadnych wykroczeń, grając swój pierwszy mecz zgodnie z nowymi zmianami zasad MLB. Zegar na boisku pomógł przyspieszyć grę, zwłaszcza w późniejszych rundach, do 2 godzin i 34 minut. Oto kilka krótkich notatek od Clearwater:

Piekarz olśniewa: kierownik rabunku Thompson powiedział, że Andrew Baker, który wygrał w sobotę, był „prawdopodobnie najbardziej imponującym miotaczem tego dnia”. Baker, 22-letni praworęczny pałkarz, rzucił bezbramkową inning z dwoma trafieniami. To nazwa, na którą warto zwrócić uwagę tej wiosny, ponieważ Phillies mają wolne miejsce na swoim miejscu i pasują do wybieralnego profilu głębokości, którego Phillies mówią, że szukają.

„To było doskonałe”, powiedział Thompson. „I high-endowe rzeczy. Jeśli uda mu się wykorzystać strefę uderzenia, mamy coś. I zrobił to dzisiaj. „

Baker ma za sobą mocny sezon ligowy 2022, w którym przeskoczył z I ligi do II ligi i osiągnął 3,98 ERA. Pozwolił tylko na jeden zdobyty bieg w 10 inningach w Double A Reading w zeszłym sezonie. Za swój sukces przypisuje zmianę w swojej dostawie zaproponowaną przez dyrektora ds. rozwoju promocji, Briana Kaplana.

„Prawie skończyłem, aw zeszłym roku całkowicie odstawiliśmy samochód i pojechaliśmy na odcinek, ponieważ to najprostsza dostawa” – powiedział Baker. „I to od razu zaczęło mi bardzo pomagać. Zajęło mi to aż do połowy zeszłego roku, aby w końcu to kliknąć, a kiedy to się stało, poszło w górę.”

Czytaj więcej: Kevin Long z Phillies wie, jak uderzać i śmiecić. Jest wyjątkowy w obu.

na kopcu: Nick Nelson rozpoczął bezbramkowy start dla Phillies, pozwalając na jedno uderzenie i jeden spacer po trafieniu. Lewis Head, który podpisał kontrakt z mniejszą ligą poza sezonem, wydawał się ostry, pozwalając tylko na jedno trafienie w jednej rundzie. James MacArthur był również prawym pomocnikiem, nie pozwalając na uderzenia, spacery ani biegi w jednej rundzie. Praworęczny miotacz Francisco Morales, który zadebiutował w pierwszej lidze w zeszłym sezonie, ale miał problemy z napędem, prowadził w inningu 1-2-3.

READ  Bakers przeżywają przerwę w Lidze Mistrzów AFC i przegapią sezon 2022-23 dla Yukonu

Kto się wyróżniał: Weston Wilson, 28-letni trzeciobazowy, który podpisał kontrakt z Phillies w styczniu. Wilson, który w sobotę grał na prawym polu dla Phillies, poszedł 2 za 2 z czterema RBI, spacerem i home runem.

Następny: Phillies grają z Minnesota Twins o 13:05 w niedzielę na BayCare Ballpark w Clearwater na Florydzie. Mecz będzie transmitowany w Internecie i transmitowany przez NBC Sports Philadelphia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.