Phillies przejmuje miejsce w Mistrzostwach Świata, gdy Homer Bryce Harper pokonuje Padresa w NLCS 5

Jeśli było Filadelfia Pozwalają sobie o tym marzyć, podpisz Bryce Harper To znaczy powrót do mistrzostw świata. W niedzielę marzenie spełniło się, kiedy Harper dwukrotnie strzelił do domu w 8. rundzie deszczowego NLCS 5, aby usunąć mistrzostwo. San Diego Padres4-3 i wybierz się na wycieczkę do Fall Classic.

Podpisana na 13 lat i 330 milionów dolarów przed 2019 r. kadencja Harpera w Filadelfii do czerwca była frustrującą mieszanką indywidualnej doskonałości i grupowych mediów. Zespół wystartował po tym, jak menedżer Joe Girardi został zwolniony i zastąpiony przez trenera ławki Roba Thompsona. Pomimo tego, że byli trzecią najlepszą drużyną w NL East, pojawili się w playoffach latem i we wrześniu zajęli szóste i ostatnie miejsce na rozszerzonym stadionie posezonowym.

W tej chwili, Czasami grają w swój charakterystyczny chaotyczny baseballZdobyli flagę NL i swoje pierwsze miejsce w Mistrzostwach Świata Franczyzy od 2009 roku.

[Get your Phillies NL champions gear here]

Na mecz 5 przez cały czas miały wpływ mokre warunki. Po tym, jak harmonogram spotkań nabrał tempa po zamknięciu, MLB zdecydowało się na grę podczas deszczu w Filadelfii. W harmonogramie NLCS i ALCS był tylko jeden dzień – po drugim meczu – zamiast zwykłych dwóch.

Na szczycie siódmego miejsca ulewny deszcz zdawał się zepsuć losy obu drużyn, gdy Padres został sprowadzony na green w serii dzikich boisk przez menedżera Veleza. Seranthony Dominguez.

Ale Harper odpowiedział w następnej rundzie, rozwalając ważnych kolegów z drużyny z San Diego, Roberta Suareza. Nastąpiło to po meczu 4, w którym Harper pokrył ryczący powrót Phillies z podwójnym RBI.

Rodzina Velez zwróciła się do terminu przejęcia handlu David Robertson W dziewiątym, ale w końcu wprowadzono starter Game 3 bramkarz Suarez Aby zdobyć kolejne dwa wypadki po przybyciu dwóch ojców.

READ  ANGLIA VS USA: USMNT zmierzy się z Anglią w potencjalnie decydującym meczu Pucharu Świata

Harper, dwukrotny MVP NL, pisze The October Legend. Pomimo silnej różnicy, jego czas w Obywatele Zero wygranych dało passę playoffów. Teraz ma trzy. Uderzając do tej pory ponad 0,400 po zakończeniu sezonu, Harper zmierzał do swojego debiutu w Mistrzostwach Świata w karierze, która była pod lupą, odkąd Sports Illustrated nazwało go „Wybranym” w wieku 16 lat.

Wydaje się, że tak jest w przypadku fanów z Filadelfii, którzy cierpieli z powodu rozczarowania końca epoki pod tytułami Ryana Howarda, Jimmy’ego Rollinsa i Chase’a Utleya, a następnie długiej i krętej przebudowy.

W rewanżu gry 1, Zach Wheeler A Yo Darwish Wcześnie w dużej mierze zdominował pracę. Każdy z nich wszedł do siódmej rundy, pozwalając na każdą z dwóch rund, ale żadna z nich nie została uwzględniona w decyzji.

Zwycięstwo Padresa oznaczało, że seria powróci do San Diego na mecz 6 i prawdopodobnie mecz 7. Zamiast tego, Filadelfia świętuje niedzielną flagę i przygotowuje się do zmierzenia się z którymkolwiek z nich. Astros lub Jankesi. Houston, który prowadził 3-0 w ALCS, mógł zakończyć ten mecz wczesnym niedzielnym wieczorem na Bronksie..

Chcesz śledzić główne wydarzenia z października? Mam cię przy sobie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.