Pinkertonom grozi więzienie na kartach

Rycerz jedzie na gryfie z innymi.

zdjęcie: Czarodzieje Wybrzeża

Wczoraj, Kotaku wspomniany To Magia: Zgromadzenie Twórca Wizards of the Coast wysłał detektywów Pinkertona w pościg za YouTuberem po tym, jak omyłkowo kupił nadchodzące pudełko przypominające do kolekcjonerskiej gry karcianej przed datą jej premiery. Dzisiaj transmisja ujawniła więcej szczegółów na temat tego, co ci wynajęci gliniarze powiedzieli, aby przekonać go do oddania swoich kart.

Dan Cannon powiedział w a youtube Film, który kupił, nie został jeszcze wydany Marsz maszyny: po Piątkowe boostery od lokalnego sprzedawcy, choć uważane za część niedawno wydanej wersji marsz maszynowy wynajmowanie. Wydaje się prawdopodobne, że ktoś w sieci dystrybucyjnej WotC spieprzył sprawę i mógł wysłać niewłaściwe pudełka ze względu na podobnie nazwane linie produktów i skończył z MtG Karty, które nie powinny być na sprzedaż. Po tym, jak opublikował informacje o tych kartach w Internecie, agenci Pinkertona wydawali się zastraszać go, aby zwrócił karty do WotC. (Czarodzieje z Wybrzeża potwierdzone Kotaku e-mailem, że zatrudniła prywatnych detektywów w ramach swoich dochodzeń).

„[The Pinkerton agents] Przytoczył liczne prawa związane z naruszeniem praw autorskich i kilka innych rzeczy, które grożą od 1 do 10 lat więzienia i grzywną w wysokości do 200 000 USD, jeśli odmówisz współpracy” – powiedział Dan Cannon. Kotaku poprzez e-mail. „Powiedzieli również, że jeśli nie oddam produktu, wezwą szeryfa hrabstwa i zatrzymają nas, dopóki nie dotrą na miejsce, aby nas aresztować i przeszukać mój dom w poszukiwaniu produktu, i że najprawdopodobniej zmuszą nas do pokazania nam rachunki za każdą magiczną kartę w domu (czyli dosłownie ponad milion kart).” Kotaku Skontaktowaliśmy się z Wizards of the Coast, ale nie otrzymaliśmy komentarza w momencie publikacji.

Jeśli Pinkertonowie twierdzą, że dostaną ponad milion kart, to naprawdę ciężka praca z ich strony. Nic dziwnego, że firmy polegają na nich, aby udaremnić związkom odpowiedzialność i kontrolę nad pracownikami. Kotaku Skontaktowałem się z Pinkertonem, aby zapytać, czy ta procedura jest typowa dla ich dochodzenia, ale nie otrzymałem odpowiedzi do czasu publikacji.

Pinkertona Teraz się ogłasza Jako firma zarządzająca ryzykiem i bezpieczeństwem, ale organizacja ma Brudna rola w amerykańskiej historii Jako łamistrajkowie i związkowcy. Nie strzelają już do hutników ani nie infiltrują strajków kolejowych, ale ich najnowsza historia jest nie mniej antyrobotnicza. Podobno Pinkerton jest używany przez Amazon Szpiegować europejskich pracowników zaangażowanych w działalność związkową. Firmy technologiczne, takie jak Facebook i Google, również nazwały agencję Szpiegowanie ich pracowników.

Cannon powiedział Kotaku Obecnie nie jest pewien, czy złożyć pozew.

READ  Ukraiński lider wzywa Apple do zakazania rosyjskim użytkownikom dostępu do App Store

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.