Pittsburgh Steelers dodali głębi zewnętrznemu rozgrywającemu, nabywając Malika Reeda z Denver Broncos

Pittsburgh – Pittsburgh Steelers wypełnili głębię zewnętrznego rozgrywającego, aby zdobyć Właścicielka Red Z Denver Broncos we wtorek.

Agent Reeda, Mike McCartney, ogłosił ruch na Twitterze. Steelers zamienili wybór z szóstej rundy z 2023 r. na zewnętrzny obrońca i z siódmej rundy Broncos, źródło potwierdziło ESPN.

Steelers potrzebował wsparcia głębokościowego w pozycji z urazem żeber Alex Highsmith, chociaż koordynator obrony Terrell Austin powiedział, że Highsmith nie napotkał żadnych komplikacji w powrocie do zdrowia. Reed prawdopodobnie poprowadzi grupę, która obejmuje również najlepszego obrońcę roku TJ Watt i rezerwowy Derrek Tuszka.

„Ci faceci nie mogą grać w każdej chwili tak, jak grają, z jaką się bawią” – powiedział Austin. „Musisz mieć trzeciego gracza i wiele razy dostaniemy czwartego gracza, może dostaniemy 10 strzałów w grze.

„Ważne jest, aby mieć głębię, szczególnie w tej sytuacji, ponieważ pod koniec meczów, kiedy potrzebujesz kogoś, kto przyspieszy podającego i spróbuje dokończyć mecz, to właśnie oni to zrobią”.

Reed, który pierwotnie dołączył do listy Broncos jako początkujący podopieczny w 2019 roku, był jednym z najpopularniejszych graczy Broncos, zarówno w szatni, jak i w społeczności.

Ale Broncos wkroczyli do rozgrywającego Baron Browning Na zewnątrz pełnego obrońcy poza tym sezonem, a następnie podpisał? Randy Gregory do pięcioletniej umowy o wartości 70 milionów dolarów w wolnej agencji, która nie pozostawia Reidowi miejsca na naciskanie programu Depth Scheme.

Dla Broncos Reed był człowiekiem, który rozwiązał problem w ostatnich sezonach. Kiedy von miller Reid doznał kontuzji kostki pod koniec sezonu w 2020 roku, zaliczył 13 występów i zakończył prowadzenie zespołu z ośmioma workami.

I w zeszłym sezonie, kiedy Bradley Chubb Brakujące 10 gier z powodu operacji kostki, Reed rozpoczął 13 gier i zakończył z pięcioma workami.

Jeff Legold z ESPN przyczynił się do powstania tego raportu.

READ  2022 Presidential Cup wyniki, wyniki: relacje na żywo, tabele, aktualizacje golfa, harmonogram na drugi dzień w piątek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.