Plotka głosi, że klasyczne gry SoulCalibur są ulepszane

Zdjęcie: przez YouTube (@SuperMetalDave64) / Bandai Namco

Wykładowcy są dziś w modzie, więc co by było wtedy? Cóż, ostatnie plotki o rundach sugerują, że Bandai Namco może pracować nad kolekcją Soul Calibur.

Ta informacja pochodzi od dziennikarza Nicka „Shpeshal_Nick” Bakera pod koniec dnia Podcast z epoki Xbox. Baker zauważa, że ​​jego materiał źródłowy tak naprawdę nie wyjaśnił, czy był to remaster pierwszej gry z długiej serii bijatyk, czy też cała kolekcja poprzednich wpisów:

„Wszyscy kochamy remastery, każdy kocha dobry remaster… więc słyszałem, że Namco może się temu przyglądać… [unclear] Niezależnie od tego, czy po prostu otrzymujemy zremasterowany oryginalny SoulCalibur, czy też robią zremasterowaną partię gier…

Jeśli jest to kolekcja, prawdopodobnie zawierałaby SoulCalibur II – pierwotnie wydaną na GameCube i kilka innych platform w 2003 roku (i zawierającą ekskluzywny dla GameCube wojownik Zelda Link). Chociaż podczas omawiania tych plotek wspomniano tylko o wersji na Xboksa, Bandai Namco ma obecnie tendencję do przenoszenia gier walki na jak najwięcej platform.

Co ciekawe, ta plotka pojawiła się po tym, jak Bandai Namco zmieniło nazwę SoulCalibur w październiku ubiegłego roku. Chociaż odnowienia marki nie są ujawniane zbyt często, ostatnio w ten sposób ujawniono garść Transformers Bandai Namco.

Obejmuje to Klonoa i Pac-Man, z których najnowszym jest ekskluzywny Batten Kaitos dla GameCube, który został przemianowany w maju 2021 r., A teraz otrzyma remaster dwóch pierwszych gier jeszcze w tym roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.