Plotka: Nowa Zelda: nazwa BOTW 2 zyskuje na popularności w Internecie…

Zdjęcie: Nintendo

Prawdopodobnie najbardziej oczekiwaną wersją gry wideo 2022 roku jest tytuł Switch The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2.

Wciąż niewiele o niej wiemy – łącznie z tytułem. Mniej więcej w czasie zeszłorocznego E3 Bill Trinen wspomniał, jak Nintendo „zabraniało” udostępniania nazwy Aby nie ujawniać zbyt wiele.

Mając to na uwadze, weteran gier wideo Paul Gill — który prowadzi własną stronę internetową, pojawił się na Nintendo Power i przez lata współpracował z wieloma innymi punktami sprzedaży gier wideo — udostępnia nowy wpis na blogu zatytułowany: „The Botw Name Sequel (był ) The Legend of Zelda: Ta sama dwoistość”.

„Wywiad” Gale’a zwykle pochodzi od przyjaciół, których poznał w branży gier w ciągu ostatnich 12 lat. Oto jego najnowsza plotka, która nie pochodziła z bezpośredniego źródła, ale którą uważał za wart podzielenia się:

„…Sequel BotW i jego główny haczyk są we właściwej nazwie, co dowodzi „oddychania” z piosenki z 2017 roku i daje ukłon w stronę faktu, że można grać z więcej niż jednym tytułowym linkiem wspomnianym powyżej (w tym z różnymi polarnymi tematów), stąd „podwójny” .

„Powielanie zdolności postaci, na lądzie i na obszarach pływających, przeszłości i teraźniejszości, ciemności i świetle itp. (Pojedyncza osoba zauważyła, że ​​ta nazwa była prawdopodobnie widziana od dłuższego czasu i może być jednym z wielu tytułów szablonów).

„…Jeśli to prawda, to zrozumiałe, że Nintendo i pan Eiji Onuma milczeli na temat tytułu. Niezależnie od tego, czy nazwa jest fałszywa, czy nie jest ostateczna – zbliżona do rzeczywistej nazwy, nadal stanowi interesujący temat dyskusji”.

Jak zauważył Gale, co zobaczyło źródło, może to być jeden z kilku tytułów blokowych wcześniejszych podczas tworzenia Breath of the Wild 2.

YouTube Nintendo Prime Wspomniał również w swoim ostatnim programie na żywo, jak rozmawiał z Jill o źródle:

„Jeżeli szukasz jego źródła, to się nie stanie… Nie powiem ci jego źródła, może potwierdzić na czacie – ja i on [Paul Gale] Odbył prywatną rozmowę i doskonale zdaję sobie sprawę z tego, skąd zdobył te informacje… Paul i ja mamy pewność siebie i nie pozbyłbym się tego zaufania tylko po to, by ujawnić źródła… Mogę tylko powiedzieć, że jest kimś, kto może być dość wiarygodny”.

Oto, co Bill Trainen miał do powiedzenia podczas wywiadu z IGN w zeszłym roku, kiedy został zapytany, jak nazywa się Breath of the Wild 2:

„Jeśli chodzi o to, dlaczego wstrzymujemy się z nazwą, musisz po prostu mieć na nas oko, ponieważ oczywiście imiona Zeldy są trochę ważne… te napisy… zaczynają dawać małą wskazówkę na temat tego, co mogło się zdarzyć.”

Co myślisz o tym wszystkim? Czy masz pojęcie, jaka będzie nazwa Breath of the Wild 2, gdy w końcu zostanie wydana? Zostaw swoje przemyślenia i teorie poniżej.

READ  Filmy emulujące Nintendo Steam Deck pobrane z YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.