Po tym, jak główny trener Denver Broncos, Vic Fangio, zajął drugie z rzędu miejsce

Englewood, Colo – Po raz drugi w ciągu czterech lat główny trener stracił pracę z powodu obecnej sezonowej suszy w Denver Broncos.

Broncos, po przewadze 7-10, znokautowali Vic Fangio w niedzielę, ponieważ nie zagrali w play-off szósty sezon z rzędu.

Joe Ellis, prezes i dyrektor generalny Broncos, powiedział, że decyzja została podjęta z Fangio podczas niedzielnej rozmowy z dyrektorem generalnym Georgem Pattonem.

„Przez ostatnie trzy sezony Vic trenował swoje serce i duszę do treningu Broncos” – powiedział Ellis w oświadczeniu. Chciałbym podziękować Trenerowi Fangio za włożenie w nas maksymalnego wysiłku dla naszej firmy od dnia, w którym został zatrudniony.

„George będzie miał pełne uprawnienia do wyboru następnego głównego trenera Broncos. Taka jest jego decyzja i jego plan. Mam pełne zaufanie do zdolności George’a do prowadzenia poszukiwań kompletnego i skutecznego trenera przywództwa.

„Dostarczymy George’owi wszelkie dostępne zasoby i w pełni wesprzemy go w zatrudnieniu najlepszego głównego trenera, który poprowadzi Broncos”.

Broncos zwolnił Vance’a Josepha, koordynatora defensywy Arizona Cardinals po sezonie 2018 dwa sezony później.

Broncos zajęli miejsce w pierwszej dziesiątce Ligi Obrony w prawie każdej większej dywizji i rozgrywającym. Teddy Bridgewater Pomimo braku trzech ostatnich gier z wstrząśnieniem mózgu, rzucił dla najlepszych 18 przyłożeń. Ale zła ofensywa Denver i losowe granie drużyn specjalnych w końcu doprowadziły do ​​tego, że Fangio stracił pracę.

63-letni Fangio ukończył trzeci rok czteroletniego kontraktu, który podpisał, zastępując Josepha w 2019 roku.

Spadek Fangio, poza prostymi liczbami wygranych i przegranych w jego trzech sezonach – 19-30 – o długoterminowe rozwiązanie w rozgrywającym, zmianę GM (Patten zatrudnił Johna LV w 2021), prawie ciągłą walkę o punkty i wzrost poziomu własności, w tym Oczekuje się, że zespół zostanie sprzedany w przyszłym roku, w tym bitwa prawna.

Jak wszyscy inni w lidze, Fangio służył w środku pandemii COVID-19 przez ostatnie dwa sezony, w tym porażkę z New Orleans Saints w 2020 roku, a Broncos nie mieli żadnego ze swoich rozgrywających w mundurach.

READ  Matthew Pottinger, były urzędnik Trump NSC, będzie zeznawał na przesłuchaniu 6 stycznia w czwartek

„Naprawdę doceniam wszystko, co osiągnął w peruce i NFL” – powiedział Baden w oświadczeniu. „W ciągu ostatniego roku doceniam jego partnerstwo, przyjaźń i niestrudzoną pracę, jaką wykazał jako nasz główny trener.

– Vic będzie nadal odnosił wielkie sukcesy w tej lidze i dziękuję mu za wszystko, co zrobił dla Broncos i dla mnie osobiście.

Strzał Fangio miał zaledwie cztery mecze w chaotycznym wyścigu play-off AFC, z Broncos 7-6. W drugiej połowie sezonu Patten wielokrotnie powtarzał, jak bardzo szanuje Fangio i jak bardzo cieszy go „praca z Vic”.

Ale ostatnie cztery mecze nie poszły dobrze, ponieważ Broncos ponownie przegapili play-offy. Denver Super Bowl nie rozegrał meczu posezonowego po zamknięciu sezonu 2015 po wygraniu 50 i nie skończeniu powyżej 0,500 po wyniku 9-7 w 2016 roku.

Gracze często mówią, że doceniają uczciwość i uczciwe zachowanie Fangio. Ale bramki w rozgrywających, kolejny sezon, w którym średnio przekraczały 23 punkty na mecz – nie było ich od 2014 r. – i kilka dodatkowych bąbelków w specjalnych zespołach były zbyt wysokie, aby Fangio mógł sobie z nimi poradzić.

Bridgewater to dziesiąty inny rozgrywający, który uruchomił co najmniej jedną grę dla Broncos w 13. tygodniu sezonu 2016, bez Philipa Lindsaya otwierającego za centralnym punktem gry bez kwarty 2020.

Elway, który ustąpił ze stanowiska głównego decydenta w piłce nożnej po sezonie 2020 – był szefem operacji piłkarskich – zatrudnił Fangio, aby polegał na swojej dyscyplinie, odpowiedzialności, nauczaniu i wiedzy na defensywnej stronie piłki. Skurcz oskrzeli wystarcza, aby przezwyciężyć sezonową suszę.

W tym czasie Elway nazwał te rzeczy „podstawą futbolu”, a Fangio czekał dziesiątki lat na swoją pierwszą okazję trenera przywództwa. Fangio zapewnił, że szczegóły są ważne i że Broncos nie poniosą „śmierci na cal”.

READ  Prokurator generalny stanu Nowy Jork Trump przedstawia schemat potencjalnych oszustw w biznesie

Ale nawet jego optymizm co do duetu z dynamicznym basem Od Millera i Bradley Sup Zapłon nie jest skuteczny w samoobronie. Z rozdartym ACL Sub opuścił wszystkie oprócz czterech meczów w sezonie 2019, a Miller przegapił cały sezon 2020 z powodu kontuzji kostki.

Sub opuścił dziewięć z pierwszych 10 meczów w tym sezonie po operacji kostki, a na początku listopada Patten Miller zamienił się z Los Angeles Rams.

Broncos, młody skład, który ma zastąpić Fangio, ma dużo miejsca na wynagrodzenia i ma już 11 wyborów na ten kwietniowy projekt.

„Patrząc w przyszłość, jest wiele do zrobienia, aby przenieść to na wyższy poziom” – powiedział Patton w oświadczeniu w niedzielę. „Sukces nie jest łatwy i zamierzamy zaakceptować możliwość doskonalenia się w każdym obszarze naszego procesu.

„Nasze poszukiwania następnego głównego trenera Broncos będą procesem kompleksowym, opartym na współpracy. Podchodzimy do tego z otwartym umysłem i czekamy na spędzenie czasu z najlepszymi kandydatami”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.