Poczekaj, aż cena spadnie w przyszłym tygodniu, podczas gdy rynek jest wykupiony

Jim Cramer z CNBC przedstawił w piątek swój plan gry na nadchodzący tydzień, zachęcając inwestorów do podniesienia stóp, gdy rynek jest wykupiony.

„Myślę, że byłoby dla ciebie korzystne, gdybyś poczekał, aż cena spadnie, zanim pociągniesz za spust” – powiedział Cramer. „Istnieje wystarczająco dużo wysokiej jakości zapasów, które nadal mogą znacznie spaść w łagodnym środowisku, takim jak ubezpieczyciele zdrowotni w tym tygodniu – więcej o tym później – lub półprzewodniki w zeszłym tygodniu, więc jestem pewien, że będziesz miał szansę kupić coś dobrego. W słabości, dlaczego nie zaczekasz?”

Podczas gdy rynek jest zamknięty w poniedziałki z powodu czerwcowego święta, Cramer będzie oglądał występ Raytheona na paryskim pokazie lotniczym. Spodziewa się pozytywnych rezultatów ze względu na duże zapotrzebowanie na globalne podróże po Covid.

FedEx ma opublikować raport o zyskach we wtorek, a Kramer powiedział, że jego zdaniem firma zajmuje „jedną z najbardziej ekscytujących pozycji na całym rynku” dzięki nowemu dyrektorowi generalnemu Rajowi Subramaniamowi i wzrostowi handlu elektronicznego w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Środa przyniesie spotkanie analityków z Dollar Tree, które, jak powiedział Cramer, właśnie zgłosiło jeden z najgorszych kwartałów w roku. Uważa, że ​​powrót byłby możliwy, ale nie bez konkretnego planu działania. Gdzie indziej, budowniczy domów KB Home zgłosi raport w środę po zamknięciu, a Cramer spodziewa się, że wynik będzie podobny do pozytywnych wyników niedawno zgłoszonych przez jego rówieśnika, Lennara.

W czwartek Cramer skupi się na raporcie zysków firmy macierzystej Olive Garden Darden, a także na spotkaniach inwestorów z firm programistycznych Samsara i MongoDB. Oczekuje, że trzy nazwiska będą opowiadać pozytywne historie, zwłaszcza Darden, ponieważ wierzy, że ludzie wciąż wydają pieniądze na jedzenie poza domem.

Cramer uważa, że ​​piątkowy raport zysków CarMax pokaże, że ceny używanych samochodów spadają, co jego zdaniem jest dobrym znakiem dla firmy.

READ  Współtwórca Twittera pozywa Elona Muska za dewastację akcji firmy

Podsumowanie Kramera?

„Kiedy mówię, że rynek daje ci możliwości wejścia”, powiedział, „przypomina mi się, jak dzikie ruchy nieustannie się dzieją i wtedy działasz”. „Wzór jest prosty: emocjonalny horror, po którym następuje racjonalny zakup, co pozostaje naprawdę bardzo dobrą konfiguracją”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.