Podczas gdy Lakers słabnie na początku, potencjał biznesowy Russella Westbrooka pozostaje: Notatnik Inside Pass Shams

Jesteśmy za tydzień NBA Sezon i zespoły w całej lidze wciąż pracują, aby znaleźć przyczółek na ziemi i poza nią. Wciąż rozpoznawane są style gry i naprzemienne. Jest jeszcze za wcześnie, aby wprowadzać zmiany na większości stanowisk, a ponieważ urzędnicy front office podróżują z własnymi zespołami, biorą udział w zawodach scoutingowych i zaczynają identyfikować potencjalne cele handlowe na sezon, wszyscy zaangażowani rozumieją, że rynek handlu 30 gier do opracowania.

Zespoły rywalizujące pracują nad sobą wewnętrznie, podczas gdy widzowie grają po sezonie, aby mieć mocne początki sezonu. Nawet w środku konkurencji kupujący i sprzedający zawsze ujawniają się, gdy kampania zbliża się do lutowego terminu handlowego.

W połowie tego roku wstań Los Angeles Lakers.

Począwszy od 0-3, Lakers będą kluczowym zespołem na rynku handlowym w tym sezonie, ponieważ oczekuje się, że franczyza będzie nadal wyświetlać opcje z Russell WestbrookWygasła umowa o wartości 47 milionów dolarów i do dwóch niechronionych typów w pierwszej rundzie (2027, 2029). Lakers przegrali z Blazery szlaków106-104, niedziela – oddała prowadzenie 98-90 przy 4:42 przed końcem meczu, Kiedy trener Darvin Hamm sprowadził Westbrooka z powrotem do gry.

głębiej

Inner Sun Pass: Podczas gdy Lakers słabnie wcześnie, potencjał biznesowy Russella Westbrooka pozostaje

Po niedzielnym meczu Hamm i Westbrook odpowiadali na pytania dotyczące zadania Westbrooka w czwartej kwarcie, które obejmowało nietrafienie zarówno w próbach strzałów, jak i skoku z 16 stóp, który najlepszy gracz poprzedniej ligi zdobył – i nie trafił – z 30 sekundami pozostałymi w meczu i 18 sekundami w meczu. mecz. Strzelał z Lakers do 102-101.

Lakers byli pod wrażeniem przenikliwości trenera Hamma, jego bezsensownej postawy i umiejętności wyłonienia się w roli wzorca, gdy przechodził przez zadanie trenera głowy. Te cechy były testowane od początku jego kadencji.

READ  Zdjęcie pokazuje złamane zęby Colby'ego Covingtona, prawnik Jorge Masvidal kwestionuje jego „zdolności umysłowe”

takie jak sportowiecJovan Poha zgłoszony w sierpniuHamm otrzymał upoważnienie do zajmowania stanowiska Westbrooka przez cały czas igrzysk i prawdopodobnie usunął go z początkowego składu. Źródła podają, że Hamm był jedynym kandydatem do treningu, aby wyrazić śmiałość potrzebną, aby w razie potrzeby móc zdjąć Westbrooka z ławki. Westbrook został użyty jako rezerwowy w ostatnim meczu przedsezonowym w Sacramento 14 października, ale Lakers wrócili do Westbrook w punkcie startowym, aby rozpocząć sezon.

Na bardzo wczesnych etapach sezonu Westbrook miał silne impulsy w samoobronie i reprezentacji energii, ale również wystrzelił tylko 28,9% z pola i 8,3% z 3-punktowego podłoża. Jako zespół Lakers osiągnęli tylko 21 procent z 3. Chociaż Antoniego Davisa A James Lebron Na początku roku grali na swoim zwykłym wysokim poziomie i Looney Walker IV A Juan Toscano Anderson Jasne punkty były takie, że Lakers wciąż próbowali znaleźć najlepsze pola do strzelania i robić gry wokół Wielkiej 2.

Lakers i Pacers Szeroko omów potencjalną ofertę Wyślij Miles Turner A Przyjaciele do Los Angeles na wakacjach, takie jak sportowiec Zgłoszono na początku października, ale nie osiągnięto porozumienia przed obozem szkoleniowym. Lakers i Pacers omówili kilka pakietów, ale zapotrzebowanie Indiany na oba typy Lakers w pierwszej rundzie w 2027 i 2029 uniemożliwiło dojście do skutku. Turner doznał skręcenia kostki podczas rozgrzewki przed otwarciem sezonu Pacers w zeszłą środę, ale oczekuje się, że wkrótce wróci.

W idealnym świecie Lakers mieliby nadzieję, że Westbrook znajdzie uzupełniającą rolę w ważnym systemie, ale jak podają źródła sportowiec W ciągu ostatniego miesiąca organizacja planowała zachować otwarty umysł z możliwościami biznesowymi, aby ulepszyć zespół. Potencjalni partnerzy handlowi w całej lidze chcieli jednego lub dwóch niechronionych Lakersów pierwszej rundy we wszystkich ramach oferty, tworząc bitwę o cenę i wartość.

Oczekuje się, że kilka innych szlaków handlowych zostanie otwartych w trakcie sezonu, gdy zespoły wyjdą z wyścigu posezonowego i zwrócą uwagę na najlepszych potencjalnych graczy, Victora Wimpanyamę i Scotta Hendersona.

READ  28-letnia Caroline Garcia prowadzi Coco Gauff w US Open, by dotrzeć do półfinału Wielkiego Szlema. Następne twarze Anas Jaber

Charlotte Terry Roser Pojawił się jako komercyjny cel Lakersów w nieodpowiednim czasie, a ich zainteresowanie pozostaje wysokie, mówi wiele źródeł sportowiec. Lakers i Szerszenie Prowadził dyskusje na temat potencjalnej umowy z trzema lub czterema drużynami w ciągu lata, utrzymując go wysoko cenionym wśród potencjalnych perspektyw handlowych, ale dynamiczna dostępność bramkarzy Hornets będzie całkowicie zależeć od przyszłego kierunku franczyzy i jego gry w sezonie. trwa. pomimo kula lamillo Po skręceniu kostki w drugim stopniu, a Rosier ostatnio doznał skręcenia kostki, Hornets i trener Steve Clifford rozpoczęli 2-1 w Konferencji Wschodniej.

Lakers przeprowadzili również wstępne rozmowy z Tottenham W ostatnich tygodniach źródła podają, że wykazują zainteresowanie pawilonem 3D i 3D Josh Richardson. 6-stopowy Richardson zdobył średnio prawie 13 punktów na początku sezonu, zdobywając 47,1 procent przy 5,67 trzypunktowych próbach na mecz. Dlatego spodziewamy się, że Lakers nadal będą mieć oko na Tottenham Hornets i Pacers jako potencjalny partner handlowy w miarę zbliżania się sezonu.

Na razie Lakers wydają się zdeterminowani, aby dać obecnemu składowi odpowiednią wielkość próbki 20-25 gier i ocenić ich potrzeby. Rob Pelinka, wiceprezes Lakers ds. operacji koszykarskich, ma za zadanie zrównoważyć obecną sytuację zespołu z przyszłością, używając tylko typów z pierwszej rundy, które kwalifikują się do handlu przez resztę tej dekady. A dla Lakersów odpowiednia umowa będzie wymagała cierpliwości, strategii, wewnętrznej determinacji i rozwoju.

Więcej wiadomości i notatek NBA na początku sezonu…

Źródła podają, że Timberwolves i rozgrywający Nas Red byli zaangażowani w rozmowy o przedłużeniu kontraktu, gdy Red rozpoczyna czwarty sezon.

Minnesota była również zaangażowana w dyskusje na temat rozszerzenia ze strażnikiem Jaylene NoelOczekuje się, że strażnik z czwartego roku pominie nową umowę i wejdzie do nieograniczonej bezpłatnej agencji poza przyszłym sezonem, według źródeł. Noel, dynamiczny strzelec, zdobywa średnio 15 punktów w trzech meczach, aby rozpocząć ten sezon.

READ  Verstappen wyprzedza Hamiltona, ale obraca się w FP1

Oprócz jastrzębie, słońca Ostatnio w rozmowach z dolarów Źródła podają, że handel Jaya Crowdera jest możliwy. Milwaukee zarejestrował zainteresowanie weteranem napastnika Kto trzymał się z dala od słońc? Gdzie obie strony pracują na rzecz handlu. Uważa się również, że Miami jest jednym z obecnych konkurentów Crowdera, według źródeł ligowych.

(Najwyższe zdjęcie: Adam Pantozzi/NBAE przez Getty Images)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.