Podejrzany, Gary Cabana, który został dźgnięty nożem MoMA, powiedział reporterowi DM, że „zgubił go”, ponieważ namalował go Van Gogh.

Rozgorączkowany zbieg, który rzekomo dźgnął nożem dwóch pracowników muzeum sztuki współczesnej, mówi, że „zgubił to” w sobotę, kiedy odmówił mu wpuszczenia go do słynnego muzeum na arcydzieło Van Gogha „Gwiaździsta noc”.

60-letni Gary Cabana w serii dziwacznych postów na Instagramie z The Post w niedzielę wieczorem otwarcie przyznał się do bycia w Lam po dźgnięciu nożem w sobotni wieczór.

Obwiniał ofiary, twierdząc, że spiskowały z kobietą o imieniu „Barbara”, która skłamała, aby anulować jego członkostwo w muzeum.

W swojej wiadomości Cabana powiedział: „Uderzone dziewczęta są również zaangażowane w uderzanie pięścią w plecy. Nie uderzam w plecy, tylko w przód”.

„Wtedy to po prostu dotarło do nas. I otrzymała pomoc od dziewcząt, które zostały dźgnięte ”- powiedział, odnosząc się do Barbary.

Policja twierdzi, że Cabana dwukrotnie eksplodowała w muzeum, co skłoniło ją do rezygnacji z członkostwa – i to doprowadziło do ataku w sobotę.

Ale mężczyzna zaprzeczył, jakoby w jego niedzielnych wiadomościach wieczornych zdarzały się takie incydenty.

W liście do dyrektora obrony muzeum Cabana powiedział, że jest „agresywny”. [and] Destrukcyjny ”24 lutego i ostatnia środa.

Gary Cabana opublikował serię krzyków na Instagramie, gdzie przyznał się, że został dźgnięty nożem.
Instagram / arygary_joe_cab

„Wszystko nie jest prawdą” – napisał do reportera „Post”.

„Byłem całkowicie oszołomiony listem funkcjonariusza ochrony bez żadnego spotkania ani konsultacji, aby wyjaśnić, jak ważne jest moje zdrowie psychiczne i najlepsze filmy w moim życiu.

Obrona „zaczęła mi wierzyć w kłamstwa Barbary” – powiedział Cabana.

W sobotnie popołudnie napisał: „Zgubiłem się, kiedy powiedzieli mi, że nie mogę zawsze iść na górę, aby zobaczyć STARRY STARYY NITHT”.

Cabana jest w Lam od czasu, gdy w sobotni wieczór został dźgnięty nożem.
Cabana jest w Lam od czasu, gdy w sobotni wieczór został dźgnięty nożem.

Mówi się, że Cabana był zły, kiedy został odesłany z powrotem około godziny 16, kiedy próbował iść na pokaz „Wychowanie dziecka” w muzeum, powiedzieli urzędnicy. Obie ofiary – mężczyzna i kobieta w wieku 24 lat – z urazami zagrażającymi życiu trafiły do ​​szpitala.

READ  Kylie Jenner i Stormi wspierają Travisa Scotta podczas pierwszego Arena Show

Podejrzana osoba krzycząca jest aktywna w mediach społecznościowych, unikając jednocześnie funkcjonariuszy.

Cabana powiedział The Post, że wybiera się do kurortu Mar-a-Lago Donalda Trumpa na Florydzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.