Podobnie jak Long Beach, stan i hrabstwo, niech wszyscy wracają do domu bez maski, niezależnie od statusu szczepień – Prasa Telegram

Ludzie mogą zdjąć maski na Long Beach – przynajmniej.

We wtorek 1 marca miasto zniosło zamówienie na maski, co oznacza, że ​​z wyjątkiem barów i klubów nocnych maski nie są już wymagane w pomieszczeniach, niezależnie od stanu szczepień danej osoby. Zmiana następuje cztery dni po tym, jak miasto początkowo złagodziło komendę maski wewnętrznej Maski są opcjonalne dla osób, które zostały w pełni zaszczepione.

Miasto i zunifikowany okręg szkolny Long Beach umożliwią uczniom zrzucenie masek od 12 marca.

Poprzez dalsze uproszczenie zamówień masek firma Long Beach dostosowała się do wytycznych kalifornijskiego Departamentu Zdrowia Publicznego, eliminując potrzebę stosowania masek do użytku w pomieszczeniach dla osób niezaszczepionych.

Nowy stanowy nakaz zdrowia teraz zdecydowanie zaleca, aby wszyscy ludzie nosili maski, ale będą one wymagane tylko w ośrodkach zdrowia, więzieniach, obozach ratunkowych, ośrodkach chłodzenia, schroniskach dla bezdomnych i transporcie publicznym.

Long Beach miał jednak zamówienie na maskę dla osób, które nie były szczepione w nocnych klubach i barach; Firmy te powinny poprosić sponsorów o przedstawienie dowodu szczepienia przed zdjęciem masek.

To ostrzeżenie jest jedynym odstępstwem od państwowego porządku zdrowotnego.

READ  Powtarzający się sygnał radiowy prowadzi astronomów do egzoplanety wielkości Ziemi

Long Beach zaleca – ale niekoniecznie – aby restauracje preferowały miejsca siedzące pod dachem, które mogą stanowić dowód szczepień dla osób w wieku 12 lat i starszych.

Na wtorkowym Hard Works Fitness większość ludzi pracowała bez maski – ciesząc się brakiem masek.

„Miło jest nie nosić maski” – powiedział Cameron Spencer, walcząc na ringu z innym bokserem we wtorek rano. „Czułem się powściągliwy. Byliśmy tak spoceni, że czułem się jak oddychanie przez mokry ręcznik”.

Pielęgniarka Noel Dick, która chodzi na inną siłownię, powiedziała, że ​​w większości miejsc sensowne jest usunięcie zamówienia masek.

„Czuję się komfortowo i bezpiecznie, a jako pielęgniarka czuję, że nadszedł czas” – powiedziała.

Według raportu LBUSD z poniedziałku 28 lutego, w przypadku szkół zunifikowanych w Long Beach maski będą obowiązkowe w pomieszczeniach do piątku 11 marca. Następnie zdecydowanie zalecane są maski – ale nie są już potrzebne w klasie.

„Doceniamy wsparcie wszystkich, które pomoże nam osiągnąć to, co naszym zdaniem będzie kolejnym krokiem w kierunku powrotu do normalności” – napisano w oświadczeniu okręgowym. „Wszyscy czekamy na sale lekcyjne i interakcje, które pomogą wszystkim naszym uczniom poczuć się lepiej połączonymi i zaangażowanymi”.

Ruch następuje po podobnym ogłoszeniu Wyprodukowano w Kalifornii i hrabstwie Los Angeles w poniedziałek. Los Angeles Integrated School District — największy okręg szkolny w stanie i druga co do wielkości szkoła w kraju — Nie zostało jeszcze powiedziane, czy to nastąpi.

Departament zdrowia Long Beach usunął dwa z jego nakazów maskowania, mówiąc, że chciałby spełnić pewne ograniczenia rozprzestrzeniania się, zanim to zrobi.

Początkowo urzędnicy miejscy powiedzieli, że chcieliby mieć 7-dniowy ogólny wskaźnik od 10 do 50 przypadków na 100 000 osób i dodatni wskaźnik od 5 do 8% przez co najmniej dwa tygodnie. Inną opcją jest posiadanie szczepionek przez okres do 4 lat przez osiem tygodni.

READ  Kontrakty terminowe na akcje nieznacznie wzrosły po kluczowych średnich, najgorszy dzień od czerwca

Miasto nie spełniało żadnego z tych kryteriów przed podniesieniem wymagań dotyczących masek. Ale w zeszłym tygodniu Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom ogłosiły nowe pomiary, kiedy należy zwiększyć zapotrzebowanie na maskę.

Miasto spełniło te nowe pomiary, powiedział wcześniej dyrektor ds. Zdrowia i opieki społecznej Kelly Coloby.

Pomiary są nadal uważane za ofiary, ale uwzględniają hospitalizację i pojemność lokalnego szpitala, które poprawiły się w Long Beach po zimowej fali wywołanej przez Omigron.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.