Podsumowanie i opinie NXT (25 października 2022): Dorastanie

Diana Ross

W ciągu tygodnia zorganizowaliśmy przyjęcie dla Malika Blade’a i Idrisa Inufi. Wrestling Pretty Deadly dla tytułów tagów NXT to największy moment w ich karierze, a oni odpowiedzieli na wezwanie z prędkością współczynnika 911. Oceniam to wysoko, ponieważ był to świetny mecz, który każdy, kto to czyta, powinien zobaczyć, ale czuję też słowa nie oddadzą sprawiedliwości. Proste podsumowanie jest takie, że postawili mistrzów na linach, a mecz zniszczył oczekiwania w kilku momentach, w których zwykle rosną pięty. Chociaż w końcu to zrobili, zajęło to Dużo wydostać się z tego.

Nigdy nie ma wstydu w przegranej z Mistrzami i myślę, że ten program zrobił im o wiele więcej niż w Pretty Deadly. I to też niczego nie odbiera mistrzom marki. Sprawili, że Malik i Idris wyglądali naprawdę dobrze, zwłaszcza jako zespół, który zbyt lekko traktował swoich przeciwników. A ich bezcenny wyraz twarzy w kilka chwil powiedział wszystko. Aby pożyczyć frazę od mojego ulubionego trenera piłki nożnej, Malik i Idris zabrali bohaterów na głęboką wodę i prawie ich utopili.

Rzadko widzimy, jak zapaśnicy robią kolejny krok na naszych oczach. Skorzystaj z okazji, aby to zrobić.

poza programem szkolnym

głośna muzyka

Ava Rain jest najnowszym członkiem The Schism! Ona jest tajemniczą osobą! Prawdziwy „święty” moment, jeśli w ogóle. Dekolt stał się ciekawszy. I przez to mam na myśli, że dobrze się bawili.

wojna

Ilja Dragunov zrobił wszystko, co mógł. Ale z połamanymi żebrami i bliznami po bitwie od Halloweenowe ruiny, nigdy nie miał szans z JD McDonagh. Mecz rozpoczął się idealnie, gdy Kaiser gonił za JD, gdy ten wszedł. W końcu walka wpłynęła na ciało Elgi i ekipa medyczna prawie przerwała mecz. Początkowo myślałem, że to zły ruch, zwłaszcza na tak wczesnym etapie gry, ale zadziałało. Gdy mecz się rozpoczął, sprawy przeszły na inny poziom. JD dominował, ale Ilja popisywał się płomieniami, z których jest znany, nawet sprzedając swoją kontuzjowaną psychikę, a JD nieustannie go prześladuje.

READ  Chris Pine wyjaśnia, dlaczego ma długie włosy i brodę

W końcu Ilja uległa bólowi. Nie dobrowolnie, pamiętajcie. Jego ciało wyszło podczas prezentacji i sędzia zarządził mecz. Zbyt wiele kar ze strony JD i zbyt duży stres sprawiły, że ten akademicki był. Zakrwawiona twarz Ilji i jego wyjście z ringu na noszach również były miłym akcentem, sprzedając brutalność meczu i oddalając tych facetów od siebie.

Świetny turniej główny, nawet jeśli nie miał najlepszego flow ze względu na wczesny przystanek.

Wciąż bohaterowie. Nadal prawdziwy zespół

Oklaskiwałem, gdy mecz się skończył. Po pierwsze, ponieważ lubię Katanę Chance i Kayden Carter. Po drugie, ponieważ był to naprawdę dobry mecz z nieoczekiwanym zakończeniem. Zbliżyli się Nikita Lyons i Zoe Stark. Naprawdę się zbliżyli. W rzeczywistości przez chwilę wygrali. Ale mecz został wznowiony, gdy przewodniczący poinformował drugiego sędziego, że okazja nie była legalna, gdy Stark przycisnął jej ramiona do dywanu. Zawsze wydaje mi się to dziwne, gdy WWE używa tego urządzenia. To tak, jakbyś mógł to zrobić raz, więc dlaczego nie zawsze? Ale niestety oto jesteśmy.

Po wznowieniu meczu rozpętało się piekło. Chance i Carter rozegrali małą grę typu „dziel i rządź”, w której wykorzystali swoje doświadczenie jako zespół nad brakiem doświadczenia swoich przeciwników. Pomimo tego, że Stark & ​​Lyons noszą podobne stroje, co było bardzo miłym akcentem, nie byli tak przygotowani, jak myśleli.

BTO

Schutzhi Lash Legend przejęła w tym tygodniu władzę, ponieważ pani Legend Schutzi nie szanowała V Halloweenowe ruiny. Walka wręcz była punktem kulminacyjnym meczu, a Legenda wciąż pozostawała w tyle, przechodząc z jednego ruchu do drugiego. Ale jest coraz lepsza, a Schutzi jest dobrym partnerem do tańca. Innym powodem, dla którego kłótnia wyszła tak dobrze, jest to, że wydawało się, że jest to uzasadniona niechęć między nimi. Niektóre spory są po prostu lepszą walką niż walka zapaśnicza. To może być jeden z nich, jeśli będzie kontynuował po zwycięstwie Schotze.

READ  Reboot „Quantum Leap” otrzymuje kolejność seryjną w NBC, zdjęcie 1

Ciekawy i ciekawy…

Zgadzam się tutaj z Ivy Nile… dlaczego. Sanga i Veer zaatakowali Bros Creed po świętowaniu Juliusa i Brutusa Halloweenowe ruiny Wygrał i powiedział Damonowi Kempowi, żeby mu trochę przyjechał. Sangha zawahał się przez chwilę, podczas gdy Veer nalegał na niego, co również wskazuje na kilka większych problemów między nimi. Ivy chce wiedzieć dlaczego, tak, zgadzam się z tobą.

Wróciłem tak, jak nigdy nie odszedłem

Electra Lopez powraca! Po szybkim oczernieniu przez Zelinę Vegę, wraca do NXT, pokonując Andy’ego Hartwella i Sola Rocę.

fakty

R Prawda zabiła go w tym tygodniu. Przebrana za Jokera przerwała prawdę gospodarzom Wesowi Lee i Graysonowi Wallerowi Halloweenowe ruiny. Oczywiście to było zaledwie kilka dni temu, więc prawda jest taka, że ​​jak zwykle spóźniła się na imprezę. Prawda jest taka, że ​​w przyszłym tygodniu przeciwko Graysonowi i nie jestem jeszcze pewien, jak się z tym czuję.


Często rozmawiamy o tych pokazach w biurze Cageside w czasie rzeczywistym. I wszyscy uważamy, że NXT jest w tym dziwnym miejscu, gdzie w programie takim jak w tym tygodniu odbywają się co najmniej dwa świetne mecze, ale ogólnie program robi całkiem sporo. Mamy co najmniej dwa niejasne kąty, część toksycznego przyciągania włączona w tym momencie (rozumiemy, jest fajnie) i mnóstwo niekompatybilnych rzeczy. Wiem, że NXT jest ewolucyjny, ale sam program musi być tak spójny, jak każdy program telewizyjny. NXT jest jak rzucanie galaretką o ścianę i obserwowanie, jak ślizga się bardzo powoli. Czasami coś się zacina, ponieważ wielu zapaśników jest dobrych w tym, co robią, ale brakuje prezentacji i wizji.

Klasa B

To jest mój stopień naukowy i jestem do tego oddany. Twoja kolej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.