Podwyżka cen YouTube Premium

Firma Google ogłosiła dziś podwyżkę cen abonamentów rodzinnych YouTube Premium, podnosząc cenę początkową dla rodziny do 22,99 USD miesięcznie. Oprócz podniesienia ceny dla nowych klientów, ta nowa cena wpłynie również na tych z tańszymi starymi klientami.

W e-mailu, który otrzymaliśmy dziś po południu (poniżej), możesz zobaczyć, że Google rozpoznaje mój status jako „Długoterminowego i wartościowego członka”, który „obecnie płaci niższą cenę za Premium niż cena dostępna dla nowych subskrybentów”. Dla tych, którzy są ciekawi, płacę 14,99 USD miesięcznie za mój rodzinny abonament YouTube Premium, co w tym momencie jest przestarzałą stawką. Moja nowa cena zacznie się za około 4 miesiące.

Wzrost do 22,99 USD dla nowych kont to również wzrost w stosunku do planów rodzinnych YouTube Premium o wartości 17,99 USD. Więc bez względu na to, jak spojrzysz na sytuację, wszyscy zapłacą więcej. Czy zapłaciłbyś dodatkowe 5 USD? Tak, prawdopodobnie dostaniesz YouTube bez reklam.

Na dzień dzisiejszy nie wydaje się, aby ceny poszczególnych planów wzrosły. Pojedyncze plany YouTube Premium nadal będą się zaczynać od 11,99 USD miesięcznie. Jeśli będziesz trzymać się jednego w Ta stara cena to 7,99 USD miesięcznie– Nadal jesteś bezpieczny (na razie).

Nie wszyscy możemy żyć bez YouTube Premium, prawda?

READ  Fortnite: Sekretne drzwi w lokalizacji Shuffled Shrines i kompletny przewodnik po łamigłówkach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.