Pokemon Go Plus + jest dostępne w przedsprzedaży

Podczas ostatniego wydarzenia Pokemon Presents, The Pokemon Company wydało mnóstwo ogłoszeń. Dostajemy nowy program na Netflix, Scarlet i Violet dostają rozszerzenia, a co najważniejsze, możesz kupić nowy gadżet. Narzędziem, o którym mowa, jest Pokmeon Go Plus + (wymawiane, jak sądzę, Pokemon Go Plus Plus), który jest ulepszoną wersją oryginalnego dodatku Pokemon Go. Premiera 21 lipca, ale już teraz można ją zamówić w przedsprzedaży (Zobacz w Best Buy). I prawdopodobnie powinieneś, ponieważ zamówienia w przedsprzedaży są już wyprzedane u dwóch z trzech sprzedawców detalicznych z ofertami.

Zamów Pokemon Go Plus+

Pokemon Go Plus + (to głupia nazwa, ale szczerze mówiąc, fajnie jest powiedzieć) działa z Pokemon Go i nadchodzącą grą / aplikacją Pokemon Sleep. Wykorzystuje technologię Bluetooth Low Energy do synchronizacji z telefonem bez rozładowywania baterii.

W Pokemon Go urządzenie Plus+ może obracać PokeStopy i automatycznie rzucać Poke Ballami, w tym Great i Ultra Balls. Pozwala także na specjalne wyszukiwanie, aby złapać Snorlaxa w nocnej czapce.

Jeśli chodzi o Pokemon Sleep, robi trochę więcej. Jeśli naciśniesz i przytrzymasz środkowy przycisk i umieścisz urządzenie obok poduszki, zrobi to kilka rzeczy. Śledzi twój sen za pomocą danych, które wprowadzasz do aplikacji Pokemon Sleep. Wygląda na to, że w Pokemon Go Plus+ jest też Pikachu. Może śpiewać do snu i działać jako budzik. Małe stworzenie staje się „przyjazne”, im częściej go używasz, i z czasem wydaje więcej dźwięków. Marketing Nintendo mówi: „W zależności od tego, jak śpisz, możesz zebrać więcej Pokémonów, aby dokończyć sen Pokedex!”

Jak wspomniano wcześniej, jeśli chcesz jednej z tych rzeczy, prawdopodobnie powinieneś Przed Sprzedaż Raczej wcześniej niż później. Pokemon Go Plus + nie jest jedynym fizycznym przedmiotem, który Nintendo z trudem utrzymywał w magazynie, nawet w okresie składania zamówień w przedsprzedaży. Metroid Prime Remastered również wyprzedał się wszędzie, zanim został wydany, i nadal nie można go znaleźć w magazynie. Więc jeśli chcesz Pokemon Go Plus +, zamknij to zamówienie w przedsprzedaży.

READ  PSA: Być może nie będziesz musiał otwierać skrzyni Smash Bros. nowe amiibo do użycia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.