Pokemon Scarlet and Violet DLC „The Hidden Treasure of Area Zero” dokucza tajemniczemu nowemu Pokemonowi

Nowe pokemony pojawiające się w nowym serialu animowanym Pokémon Horizons: seria pojawi się w Szkarłatny Pokemon I Pokemon VioletThe Pokémon Company ogłosiło, że nadchodzące DLC to „The Hidden Treasure of Area Zero”.

Uzyskaj szczegółowe informacje poniżej.

kim jest ten pokemon?

Ten nieznany Pokemon przypomina legendarnego Terapagosa, jednak jego nazwa i prawdziwa natura owiane są tajemnicą. Jest niewielkiego wzrostu i niezbyt silny, ale jeśli chodzi o pchnięcie, potrafi skrystalizować energię w swoim ciele, tworząc tarczę ochronną. Najwyraźniej może również przyjąć stan letargu, gdy czuje, że jego życie jest w niebezpieczeństwie, wciągając głowę, kończyny i ogon do skorupy i sprawiając, że wygląda jak klejnot.

W Ukrytym skarbie strefy zero gracze opuszczą region Paldea i będą mogli zagłębić się w świat Szkarłatny Pokemon I Pokemon Violet.

Nowa animowana seria dostarcza emocji związanych z tajemniczym Pokemonem

Ostatnia premiera filmu Pokémon Horizons: seria W Japonii spojrzenie na nowo odkrytego Pokemona. W serialu animowanym Liko, jeden z bohaterów, nosi tajemniczy naszyjnik, który zmienia się w Pokémona. Następnie Pokemon powraca natychmiast po tym, jak chroni Liko przed niebezpieczeństwem.

Debiutujący poza Japonią od 2023 roku, Pokémon Horizons: seria to nowy serial animowany o Pokémonach, który będzie śledził nigdy wcześniej nie widzianą historię i postacie, w tym bliźniaczych bohaterów, takich jak Lyco i Roy, którzy odkrywają różne tajemnice w świecie Pokémon, takie jak fascynujące sekrety otaczające tego nowo odkrytego Pokémona.

Szkarłatny Pokemon I Pokemon Violet Już dostępne do wymiany.

READ  Raport: Microsoft i Sony mogły dojść do porozumienia w sprawie Call of Duty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.