Pokemon Scarlet and Violet DLC „The Hidden Treasure of Area Zero” zapowiedziane

Firma Pokemon i deweloper Game Freak ogłosili Szkarłatny Pokemon I Pokemon Violet DLC „Ukryty skarb strefy zero”. Zostanie wydany w dwóch częściach – „Część 1: The Teal Mask” tej jesieni, a następnie część 2: The Indigo Disk tej zimy.

Uzyskaj szczegółowe informacje poniżej.

Gracze mogą korzystać z istniejących zapisanych danych z Szkarłatny Pokemon Lub Pokemon Violet Kontynuować swoją przygodę w „Ukrytym skarbie strefy zerowej”. W tym nowym DLC gracze opuszczą region Paldea w pewnym trybie Szkarłatny Pokemon I Pokemon Violet. W Part I: The Teal Mask szkolna wycieczka zabierze graczy do krainy Kitakami, gdzie wezmą udział w programie nauki na świeżym powietrzu organizowanym wspólnie przez ich akademię i inną szkołę. W „Part 2: Disk of the Indigo” gracze udadzą się do Blueberry Academy, siostrzanej szkoły ich własnej akademii, jako studenci z wymiany. Chociaż ta opowieść jest podzielona na dwie części, są one połączone ze sobą, aby opowiedzieć połączoną historię.

W części 1: The Teal Mask gracze zostaną wybrani do udziału w szkolnej wycieczce, która odbywa się co roku we współpracy z inną szkołą. Zostaną zabrani do krainy Kitakami, gdzie nad ziemią góruje wielka góra, a u jej podnóża mieszkają ludzie. Jest to miejsce spokojnych naturalnych przestrzeni, z polami ryżowymi i sadami jabłoniowymi. Wycieczka wydaje się zbiegać w czasie z festiwalem, który regularnie odbywa się w wiosce Kitakami w tym sezonie, więc w wiosce jest mnóstwo ulicznych sprzedawców i straganów. Gracze poznają nowych przyjaciół i Pokémony, odkrywając tajemnice ludowych opowieści przekazywanych w tej krainie.

W „Part 1: The Teal Mask” i „Part 2: The Indigo Disk” gracze będą mogli spotkać ponad 230 znanych Pokémonów, które żyją w innych regionach, ale tam się nie pojawiły. Szkarłatny Pokemon I Pokemon Violet. Obejmuje to pokemony, które gracze będą mogli wprowadzić do swoich gier Dom Pokemonów lub te zawarte w transakcjach. Gracze spotkają także nowe legendarne Pokémony – Ogerpona w części 1: The Teal Mask i Terapagosa w części 2: The Indigo Disk. W części I: The Teal Mask pojawiają się trzy pokemony o imieniu Okidogi, Munkidori i Fezandipiti. Są uwielbiani przez wieśniaków jako bohaterowie, którzy w przeszłości chronili ziemię Kitakami, a kamienne posągi są wykonane na ich podobieństwo, aby wyrazić wdzięczność ludzi.

Gracze, którzy kupią „Ukryty skarb strefy zerowej” do wtorku 31 października 2023 r., otrzymają kod seryjny na specjalny prezent: Hesoyan Zoroark z trzema specjalnymi funkcjami. Nie można się go nauczyć podczas normalnej rozgrywki, podobnie jak Tera Blast, Bitter Malice i Nasty Plot. Ma charyzmatyczny znak i ma Ciemność jak Tera Type. Kod seryjny będzie ważny do czwartku, 29 lutego 2024 r.

„Jesteśmy niesamowicie wdzięczni, że miliony trenerów na całym świecie zdecydowały się zbadać rozległy region Paldea” – powiedział Tsunekazu Ishihara, prezes i dyrektor generalny The Pokémon Company w komunikacie prasowym. W „The Hidden Treasure of Area Zero” fani wyruszą w podróż do krainy Kitakami, gdzie spotkają nowe Pokemony i ciekawe postacie. Mam szczerą nadzieję, że trenerzy, którzy wyruszą w tę nową podróż, będą mieli takie samo podekscytowanie i radość, jakie odczuwali, gdy po raz pierwszy spotkali Pokémona”.

Szkarłatny Pokemon I Pokemon Violet Już dostępne do wymiany.

Obejrzyj nowy zestaw zwiastunów poniżej. Zobacz nowy zestaw zrzutów ekranu w galerii.

Ogłoszenie zwiastuna DLC „Ukryty skarb strefy zero”.

język angielski

język japoński

Weź chodzącą kilwater i żelazną pościel!

język angielski

READ  Czego można się spodziewać (a czego nie) po Ubisoft w 2023 roku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.