Policja w Chicago poinformowała, że ​​przewoźnik USPS został napadnięty na tle seksualnym, a ciężarówka pocztowa obrabowana w South Pulaski w Little Village.

Chicago (WLS) – Według policji chicagowskiej 28-letni przewoźnik USPS został molestowany seksualnie w sobotę rano około godziny 9:15 w kompleksie 2800 przy South Pulaski Road w dzielnicy Little Village w Chicago.

Policja powiedziała, że ​​ofiara była w swoim samochodzie pocztowym, kiedy znaleźli chowającego się w środku mężczyznę.

CPD wydała ostrzeżenie społeczne, że podejrzany pociągnął ją za włosy i kazał pojechać na pobliski parking. Następnie kazał ofierze usiąść z tyłu ciężarówki i rozebrać się. Policja powiedziała, że ​​podejrzany uderzył ją i rozebrał część jej ubrań, gdy próbował uciec tyłem ciężarówki.

Policja powiedziała, że ​​ofiara w końcu zdołała uciec z podejrzanym, a następnie pojechała swoim samochodem pocztowym. Porzuconą ciężarówkę znaleziono niedługo później w bloku 4500 West Marquette Road w West Lawn.

POWIĄZANE: „Mają rodziny w domu”: Backtown Postal Robbery przyłapany na aparacie

Ofiara została przewieziona do szpitala św. Antoniego z obrażeniami nie zagrażającymi życiu i została zwolniona, zgodnie z USPS.

Według USPS podejrzany nadal przebywa na wolności i jest uważany za uzbrojonego i niebezpiecznego.

Policja z Chicago opublikowała w sobotę w Little Village zdjęcie z monitoringu mężczyzny poszukiwanego za próbę napaści seksualnej na przewoźnika USPS.

W ostrzeżeniu stwierdzono, że podejrzany miał wiele tatuaży na ramionach i klatce piersiowej oraz tatuaże na boku głowy.

Każdy, kto ma informacje, proszony jest o zadzwonienie na infolinię United States Postal Inspection Service pod numer 877-876-2455.

Urzędnicy pocztowi powiedzieli, że ogłoszenie o premii zostanie wydane wkrótce.

Copyright © 2022 WLS-TV. Wszelkie prawa zastrzeżone.

READ  Setki pracowników Chevron w rafinerii w Kalifornii strajkuje | związki amerykańskie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.