Poręczny jak demonstracje ludzi z ekranem na wyświetlaczu [Gallery]

Po wielu zapowiedziach, dzisiaj Humane w końcu ujawniło swój produkt. Były projektant Apple, Imran Chowdhury, demonstruje portret przypominający walkę (w Star Trek język) na konferencji TED 2023.


9to5Google ma plik Uruchom ponownie biuletyn która podkreśla największe historie Google z dodanymi komentarzami i innymi ciekawostkami. Rejestracja tutaj!


Urządzenie Humane, o którym wspominaliśmy wcześniej, to Android i może być zasilane przez układ Qualcomm (Snapdragon), jest mniejsze niż smartfon. Pod koniec rozmowy Chaudhry wyjął go ze specjalnie zaprojektowanej kieszonki na piersi i doskonale trzymał w dłoniach.

Potrzebujesz tylko małego kawałka sera, aby to uzupełnić, a ten blat ma projektor laserowy, który tworzy wirtualny ekran na dłoni lub innej powierzchni. Wynikowa projekcja ma kwadratowy kształt i zielony kolor, z dobrą rozdzielczością.

Na górze urządzenia znajduje się również skierowana w stronę świata kamera, która służyła do wykonywania interpretacji wizualnej na scenie. Przypuszczalnie obecne będą również inne czujniki.

Wprowadzanie głosowe aktywowano, dotykając korpusu urządzenia, znajdującego się pod kurtką/ubraniem, w celu zainicjowania wprowadzania głosowego. Podczas słuchania/aktywności u góry znajduje się pasek żółtego światła.

Humane została założona przez dyrektor programową Apple Bethany Bongiorno i kierownika projektu Imrana Chowdhury’ego. Ten ostatni pracował w Apple przez ponad dwie dekady (1995-2016) i był członkiem zespołu Human Interface, podczas gdy ten pierwszy był odpowiedzialny za inżynierię oprogramowania iOS i Mac od 2008 r. do podobnego odejścia w 2016 r. Deklarowanym celem firmy jest zbudować „technologię, która wydaje się znajoma i naturalna” oraz człowieczeństwo”, a firma sprzeciwia się słuchawkom i inteligentnym okularom za zbytnią izolację.

Humane powiedział wcześniej, że spodziewa się więcej informacji o urządzeniu w 2023 roku. Zawiera Kolejka jest tutaj.

Aktualizowanie…

Więcej na temat dobrostanu zwierząt:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.