Potrzebuję nagrywarki Memphis

Joel Embiid jest uwikłany we własną walkę o nagrody.

Ale to nie powstrzymało go przed myśleniem o kimś innym. Zwycięzca MVP wspiął się na podium w poniedziałek, gdy jego 76ers pokonał Nets i objął prowadzenie 2: 0 w serii. Poświęcił trochę czasu na nagrodę Defensywnego Gracza Roku Garrena Jacksona Jr., która została ogłoszona przed ostrzeżeniem. Użył swoich statystyk jako wyrzutni.

Embiid zanotował trzy bloki Filadelfia wygrywa 96-84. Uważa, że ​​wynik funduszu go skrócił.

„Miałem, jakie trzy bloki?” — powiedział Embiid. „Tylko trzy przecznice? Może potrzebuję strzelca z Memphis w Filadelfii”.

Środkowy 76ers, Joel Embiid (z prawej), subtelnie kwestionuje legitymację nowo koronowanego Obrońcy Roku Yarina Jacksona Jr. (Petre Thomas-USA TODAY Sports)

Żart wywołał śmiech reporterów na miejscu zdarzenia, którzy byli dobrze poinformowani w teoriach spiskowych, którzy kwestionowali sprawność obronną Jacksona. Na wypadek, gdybyś to przegapił, styczniowy post na Reddicie sugerował, że blefy obrońcy wyników gospodarzy Grizzlies upiększyły statystyki defensywne Jacksona. Ten post stał się wirusowy.

Krótko mówiąc, założyłem, że rozgrywający z Memphis postawił na wygraną Jacksona w DPOY i zawyżył sumę bloków podczas domowych meczów Grizzlies. 3 bloki Jacksona na mecz prowadziły w NBA w tym sezonie i ostatecznie przechyliły szalę zwycięstwa w kierunku jego zwycięstwa w DPOY.

Ale teoria została obalona – przez NBA, które zostało zmuszone do zajęcia się postem po tym, jak wzbudził on tak duże zainteresowanie. Starszy wiceprezes NBA ds. komunikacji w operacjach ligowych, Tim Frank, wydał 28 stycznia oświadczenie wyjaśniające, że wszystkie statystyki NBA są przeglądane i weryfikowane. Blokady Jacksona są uzasadnione.

„Aby zapewnić integralność naszych statystyk meczowych, audytorzy, którzy są niezależni od statystyków na miejscu, przeglądają wszystkie decyzje dotyczące gry i statystyki w czasie rzeczywistym podczas meczów NBA” – czytamy w oświadczeniu. Jeśli zmiany są konieczne, są one dokonywane w czasie lub po przeglądzie gry.

„Wszystkie zagrania zakwestionowane w publikacji dotyczące meczów w Memphis zostały ocenione zgodnie z zasadami określonymi w Podręczniku statystycznym NBA”.

Post na Reddicie zawiera teraz zastrzeżenie: „wprowadza w błąd; nie jest zapisem wyników”.

READ  Zgłoszona umowa transmisyjna LIV Golf z Fox Sports może się jednak nie wydarzyć

Jednak to nie powstrzymało Embiida przed zastrzeleniem Jacksona. NBA zdecydowanie wolałaby, żeby Embiid pozwolił temu umrzeć. Ale nigdy nie pozwalał sobie na trollowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.