Praktyczne zdjęcia Pixel Watch przed premierą, pokazujące krawędzie

Co musisz wiedzieć

  • Użytkownikowi Reddita udało się zdobyć zegarek Google Pixel Watch przed uruchomieniem.
  • Zdjęcia przedstawiają fotorealistyczne obrazy kolejnego smartwatcha Google.
  • Nowy materiał promocyjny potwierdza integrację Fitbit, w tym sześciomiesięczną subskrypcję.

Pixel Watch to jeden z najbardziej oczekiwanych produktów Google, który zostanie wprowadzony na rynek w tym tygodniu wraz z serią Pixel 7. Widzieliśmy wiele Wycieki Jeśli chodzi o produkt, od wyceny po materiały promocyjne itp. Jednak na kilka dni przed premierą nowy wyciek od użytkownika Reddita pokazuje, w jaki sposób zegarek pikselowy google Pojawi się w prawdziwym życiu, gdzie udało im się go zdobyć przed premierą.

The Użytkownik Reddita Opublikował kilka praktycznych zdjęć nadchodzącego zegarka Pixel Watch, który prezentował smartwatch w całej okazałości. Obejmuje otwarcie opakowania detalicznego i odsłonięcie zawartości pudełka obok szerokości różnych pasków. Oglądaliśmy już zegarek Pixel na pokazach, a ostatnio w pliku Wyciekły film promocyjnyale to jeden z nielicznych przypadków, kiedy widzieliśmy ją na żywo z kimś.

READ  Dyrektor generalny firmy NVIDIA potwierdza, że ​​pojawią się „ekscytujące nowe procesory graficzne nowej generacji” GeForce RTX 40, zaprezentowane pod koniec września

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.