Premiera filmu Indiana Jones and the Dial of Destiny w Los Angeles przedstawia występ Johna Williamsa — ostateczny termin

Indiana Jones Mógł dostać światową premierę w Cannes, ale Disney zarezerwował coś specjalnego na początek Hollywood dla rzekomego ostatniego rozdziału serii, Indiana Jones i tarcza przeznaczenia.

Zanim światło trafi do projektora, pięciokrotny zdobywca Oscara, kompozytor John Williams wchodzi na scenę z pełną orkiestrą, aby wykonać różne ruchy z filmu, w tym główny motyw tytułowy i nowy utwór dla głównej bohaterki „The Helena Theme: Which He Wrote” Specjalnie dla postaci Phoebe Waller.” Na zdjęciu New Bridge, wnuczka Indy’ego. Zaskakująca wydajność zapewniona przez inżyniera franczyzy W. zapytało przeznaczenie EP-ka Stevena Spielberga spotkała się z owacją na stojąco.

„Mamy tradycję z Indianą Jonesem, że Indy ma swoją muzykę we wszystkich różnych ruchach, które ma, scenach akcji i komedii, wielu pozach, muzyka jest zawsze obecna” – powiedział Williams publiczności Dolby Theatre.

„Inną częścią tradycji jest to, że zwykle mamy temat dla bohaterki lub głównej damy. W tym filmie mamy most Phoebe Waller” – kontynuował kompozytor.

„Zobaczycie najbardziej inteligentny duet Harrisona i Phoebe, którzy wykonują swoje fantastyczne dialogi, akcję, komedię i kaskaderskie sceny, które wykonują wspaniale” — powiedział Williams.

„Phoebe zagra muzycznie z utworem do wspólnego śpiewania, przypominającym lata 40. i 50. i stare Hollywood” – powiedział Williams – „o tym jest Helena”. Chodzi o Phoebe, nie wszystkie jej części, ale wiele z nich”.

Wcześniej na czerwonym dywanie Harrison Ford przyznał, że to zdecydowanie jej ostatnia Indiana Jones film.

„Zawsze chciałem zrobić film o Indianie Jonesie u schyłku jego życia, a Jim Mangold opracował scenariusz, który doprowadził nas do punktu, w którym bawiłem się najlepiej, kręcąc ten film. To było naprawdę zabawne” — powiedział Ford.

Waller-Bridge powiedział, że „piękny akt zamykający” był „czymś, czego nigdy nie wyobrażałem sobie, że będę częścią, więc każdy dzień wydawał się snem”.

Nie wiadomo, czy jest gotowa objąć prowadzenie w serii Pchli worek Zdobywca wielu nagród odpowiedział: „Po pierwsze, już o tym słyszałem!”.

John Rhys-Davies, który gra asystenta Indy’ego, Salaha, był bardziej optymistycznie nastawiony do przyszłości: „Czy uważam, że takie wielkie franczyzy umrą? Nie”.

„Czy myślę, że Harrisona można oszukać z emerytury, aby zajął się inną pracą? Tak, cóż, nie ma czegoś takiego, jak ktoś inny wyciągnie cię z emerytury.”

„Ale jeśli zadzwonisz, wrócę na wózku inwalidzkim!” powiedział Rhys-Davies.

Indiana Jones i tarcza przeznaczenia The Whip Breaks w kinach od 30 czerwca.

READ  Z aktu zgonu wynika, że ​​królowa Elżbieta II zmarła ze starości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.