Prezes Packers mówi, że Aaron Rodgers zwraca najlepszą opcję

Rob DemowskiPisarz personelu ESPN3 minuty czytania

Prezydent Packers, Aaron Rodgers, mówi o przyszłości

Prezes Packers, Mark Murphy, omawia dalsze losy Aarona Rodgersa i Green Bay.

Zielona Zatoka, Wis. — na pewno tak brzmi Green Bay Packers chcą odejść od Aarona Rodgersa i natychmiast rozpocząć erę Jordan Love.

Podczas gdy prezes Packers, Mark Murphy, nie wykluczył możliwości powrotu Rodgersa jako początkowego rozgrywającego zespołu, nie jest on pierwszym wyborem organizacji, powiedział Murphy w piątek podczas wywiadu na turnieju koszykówki kobiet Wisconsin Interscholastic Athletic Association. Odbywa się po drugiej stronie ulicy od Lambeau Field w Resch Center Arena.

„To znaczy, jeśli sprawy nie ułożą się tak, jakbyśmy tego chcieli, tak” – powiedział Murphy, zapytany, czy istnieje scenariusz, w którym Rodgers mógłby powrócić w transmisji WIAA. „Jest oczywiście świetnym graczem i czterokrotnym MVP, ale myślę, że próbuje dowiedzieć się, czego chce on i czego my chcemy, i możemy zobaczyć sytuację, w której wszyscy wygrywają”.

Murphy potwierdził, że Packers dali Rodgersowi i New York Jets pozwolenie na rozmowę, co zrobili na początku tego tygodnia, kiedy zespół Jets spotkał się z Rodgersem w Kalifornii.

„Daliśmy im pozwolenie, ale nie mogę wchodzić w szczegóły” – powiedział Murphy. „Mamy nadzieję, że uda nam się osiągnąć rozwiązanie, które działa nie tylko dla Aarona, ale także dla nas”.

Potem Murphy’ego powiedział WBAY, stowarzyszonemu z Green Bay ABC Pozwolenie na spotkanie Rodgersa i Jetsów „zrobiono, aby pomóc Aaronowi i Packerom osiągnąć to, czego chcieli, i miejmy nadzieję, że jest to korzystne dla obu stron”.

W tym wywiadzie odniósł się do kariery Rodgersa w przeszłości.

„Bardzo niewielu graczy gra w tej samej drużynie, oczywiście Brett miał świetną karierę, Aaron miał tutaj świetną karierę” – powiedział Murphy dla WBAY. „Bez względu na to, co się stanie, Aaron będzie w Pro Football Hall of Fame, będzie w naszej Hall of Fame, a my sprowadzimy go z powrotem i wycofamy jego numer. Ale to jedna z rzeczy, na które idziesz przez. Jako zespół. Ponownie chcemy spróbować osiągnąć to, co najlepsze dla Aarona i dla nas.

Murphy przewodniczył wymianie rozgrywającego Jets Bretta Favre’a do Packers w 2008 roku, torując drogę Rodgersowi do przejęcia. Podpisał się pod decyzją ówczesnego dyrektora generalnego Teda Thompsona o wymianie Favre i teoretycznie powinien to zrobić, zanim obecny dyrektor generalny Brian Gudkunst sfinalizuje transakcję.

Murphy powtórzył, że Packers mają nadzieję osiągnąć porozumienie przed środą, początkiem wolnej agencji NFL.

Wygląda na to, że Packers są gotowi odwrócić sytuację dla Love, wybrańca pierwszej rundy draftu 2020, który spędził ostatnie trzy sezony jako rezerwowy Rodgersa.

„Mamy do niego duże zaufanie” – powiedział Murphy. „Rozwinęliśmy go. Wiele zasług należy się naszym trenerom i Jordanowi. Ale uważamy, że jest gotowy”.

READ  Ostrzeżenie przed zamiecią śnieżną przed historyczną burzą, która może przynieść nawet 2 stopy śniegu — CBS Boston

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.