Priyanka Chopra promienieje, gdy dzieli się „zrzutem plików” z Włoch po wzięciu udziału w wydarzeniu Bulgari

Priyanka Chopra pobłogosławiła swoich fanów i obserwujących zupełnie nowym pokazem slajdów ze zdjęciami i filmami z jej ostatniej podróży do Rzymu we Włoszech.

Jako jedna z twarzy luksusowej marki, 40-letnia aktorka była niedawno w Rzymie na otwarciu Bulgari Hotels w tym mieście. A teraz została zabrana na Instagram, by podzielić się zajawkami ze swojego czasu spędzonego tam z jej drużyną. Przewiń poniżej, aby rzucić okiem.

Priyanka Chopra dzieli się zdjęciami z Rzymu

Na pierwszym zdjęciu, które udostępniła Priyanka Chopra, widzimy, jak pozuje z przyjaciółką, pokazując język. Gwiazda zamku miała na sobie piękną białą suknię z głębokim dekoltem i rozcięciem na wysokości uda z przodu. Jej włosy były związane w pół kucyka, a swój wygląd uzupełniła elegancką muszką i parą kolczyków. Na następnych dwóch zdjęciach Priyanka pozuje z większą liczbą przyjaciół, mając na sobie pasujący, wielokolorowy zestaw składający się z kurtki i spodni w geometryczne wzory.

Post Priyanki Chopra na Instagramie

Na kolejnym zdjęciu widzimy widok jak wygląda Kaplica Sykstyńska. Następne zdjęcie pokazuje Priyankę robiącą lustrzane selfie w białej sukience, podczas gdy członek zespołu pomaga jej układać włosy. Następne dwa slajdy przedstawiają zdjęcia zarówno markowej torebki, jak i napoju. Następny slajd to klip przedstawiający piękne zabytki Rzymu, a następny pokazuje, jak Priyanka dobrze się bawi pozując do kamery. Ostatnie zdjęcie w poście przedstawia aktorkę Love Again na wycieczce delektującej się kawałkiem pizzy.

Udostępniając te zdjęcia, Priyanka podpisała post „Zrzut zdjęć z Włoch (emoji włoskiej flagi narodowej, emoji czerwonego serca, emoji gwiazdy)” #bestteamever. W opisie oznaczyła również markę.

Chopra, którą ostatnio widziano w Citadel i Love Again, pracuje obecnie nad swoim kolejnym projektem o nazwie Heads of State. W reżyserii Elii Nicholler występują także John Cena i Idris Elba w rolach głównych.

Przeczytaj także: Nick Jonas chce uczcić Priyankę Choprę w Dzień Ojca, nazywa ją „absolutnym szefem i niesamowitą mamą”

READ  Ryan Gosling jako Kane w nowym filmie Barbie to mistrzowski hit w castingu | Film

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.