Produkcja Late Late Show została przerwana po diagnozie Jamesa Gordona Govt

James Gordon

James Gordon
Zdjęcie: Joe Scarnice / Getty Images dla Jaguara Land Rovera

CBS Późny późny pokaz Najnowszym jest rosnąca liczba nocnych programów, które zmuszane są do wstrzymania produkcji Ze względu na przypadek COVID potwierdzony w pakiecie pokazowym. W tej sprawie Późno PóźnoDiagnoza poszła od razu, a gospodarz James Gordon ogłosił w mediach społecznościowych, że ma pozytywny wynik testu.

Testowałem pozytywny dla Govit 19. Gordon napisał na Instagramie Poczta. „Jestem w pełni zaszczepiony i zmotywowany, dlatego mam szczęście powiedzieć, że czuję się absolutnie dobrze”. Prezenter powiedział, że program będzie miał kilka dni wolnego.

Wiadomości z Późny późny pokaz Zawieszenie nastąpiło wkrótce po podobnej sytuacji w NBC, gdzie ogłosił Seth Myers Popołudnie Aby zrobić podobny odpoczynek We wtorek Po przetestowaniu się pozytywnie. (Dzięki szczepionkom i dopalaczom Meyers powiedział, że nic mu nie jest – jednak nie możemy nie myśleć, że musi istnieć jakiś związek między byciem gospodarzem nocnego talk-show a łatwym spędzaniem czasu. To chore.)

To wszystko nie potrwa długo Stało się to po tym, jak Jimmy Fallon ogłosił swoją własną diagnozę W krótkim czasie Dzisiejszy program Poszedłem na przerwę wakacyjną. (Fallon zgłosił „łagodne objawy”, więc tajemnicą całkowitej odporności jest Ostatnio Gospodarz późno w nocy, zamiast brać pierwszą zmianę każdego wieczoru.) Również nZastanawiamy się, czy nocni gospodarze urządzili jakąś sekretną imprezę w czasie wakacji Wspólne oddychanie ich gazami płucnymi jest rodzajem odpowiedniego rytuału białego chłopca.

W każdym razie: James Gordon ma się dobrze, ale na kolejną ratę trzeba poczekać kilka dni „Bogaty człowiek z telewizji narzuca uścisk myszy ludziom próbującym dostać się do pracy” Wciąż okropne.

[ Hollywoodzki reporter]

READ  Reklamy „Be Your Best” Jonathana Majorsa zawieszone po aresztowaniu – The Hollywood Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.