Program aktualizacji Apple MacBook Business Partner dobiegł końca

Apple nawiązało współpracę z bankiem w 2021 roku, aby umożliwić małym firmom wypożyczanie nowych komputerów Mac M1 za 30 USD miesięcznie, z łatwymi opcjami aktualizacji, jeśli pojawi się wydajniejszy sprzęt. Teraz to już nie jest oferowane, a firmy, które się zarejestrują, będą musiały zarejestrować się w innym programie CIT Group, banku, z którym Apple współpracuje, lub wybrać inną drogę, aby uzyskać swoje komputery.

praca osiągnięta krawędź Udostępnij wiadomość e-mail od CIT Group (znanej również jako First Citizens Bank) potwierdzającą zakończenie programu aktualizacji komputerów Mac. Teraz bank prosi firmę o przejście na leasing FMV lub kontynuowanie leasingu sprzętu po tej samej miesięcznej stawce – choć bez opcji wykupu będzie działać bezterminowo. krawędź Skontaktowałem się zarówno z CIT, jak i Apple, aby potwierdzić status programu, ale żadne z nich nie otrzymało odpowiedzi w momencie publikacji.

Obecna oferta obejmuje „elastyczne” opcje wynajmu, warunki 12/24/36 miesięcy, minimalne zamówienie 4000 USD, finansowanie do 25 procent wartości akcesoriów oraz opcje zakupu. Nieistniejący już program oferował niskie miesięczne płatności, zaczynając od 13-calowego MacBooka Air za 30 USD, 13-calowego MacBooka Pro za 39 USD, 14-calowego MacBooka Pro za 60 USD i 16-calowego MacBooka Pro za 75 USD. Natychmiastowe aktualizacje były dostępne, jeśli nowy MacBook Air lub Pro z nowszymi chipami został wydany w dowolnym momencie po pierwszych 90 dniach dzierżawy.

Chociaż Apple i CIT Group nie oferują już programu aktualizacji komputerów Mac, Apple nadal wspiera małe firmy po stronie usług za pomocą pakietu do zarządzania Business Essentials IT. Firmy (i K-12/High Ed) mogą nadal zamawiać urządzenia bezpośrednio z witryny sklepu biznesowego lub edukacyjnego Apple i składać zamówienia — ale zwykle za pełną cenę.

Oczekuje się również, że Apple uruchomi opcję Kup teraz, zapłać później w tym roku. Niezależnie od tego, czy zostanie uruchomiona, czy nie, osoby fizyczne — a być może osoby, które są właścicielami małej firmy — zawsze mogą korzystać z karty Apple Card i płacić 0 procent finansowania na nowe komputery Apple.

READ  Zapowiedź zestawu kontroli dostępności dla PlayStation 5 „Project Leonardo”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.