Prokurator generalny stanu Nowy Jork Trump przedstawia schemat potencjalnych oszustw w biznesie

Pan. Prawnicy Trumpa i jego firmy nie odpowiedzieli na prośby o komentarz.

Ponieważ proces pani James jest cywilny, jest on panem. Trumpa i jego firmę można ścigać, ale nie można wnieść oskarżeń karnych. Jego dochodzenie toczy się równolegle do dochodzenia karnego Doprowadziło Prokurator okręgowy na Manhattanie, Alvin Brock, bada niektóre z tych samych zachowań. Biuro pani James uczestniczy w tym odrębnym dochodzeniu i jest ono kontynuowane. Pan z Partii Demokratycznej. Praga, po objęciu urzędu 1 stycznia, otrzymała zapytanie od swojego poprzednika.

Na początku grudnia pani James wręczyła saponę panu Trumpowi, Donaldowi Trumpowi Jr. i Ivance Trump. Pani James jest już panem Drugi syn Trumpa, Eric Trump, został przesłuchany. W październiku 2020 r. Nowy sąd stwierdził, że skorzystał z prawa wynikającego z Piątej Poprawki, aby nie oskarżać się o odpowiedź na ponad 500 pytań.

Po otrzymaniu wezwań prawnicy Trumpa zwrócili się do pana. Rząd federalny pozwał Pani. Stara się zatrzymać śledztwo cywilne Jamesa i uniemożliwić jego biurze udział w śledztwie kryminalnym prokuratora okręgowego. Pan. W pozwie, który oskarżył panią James o naruszenie konstytucyjnych praw Trumpa, argumentowano, że jej śledztwo było motywowane politycznie i przytaczano długą listę jej publicznych ataków na pana Trumpa.

Na początku tego miesiąca prawnicy Trumpa oskarżyli również pana Złożone dokumenty sądowe W stanie Nowy Jork pani Próbując zablokować saponę Jamesa, został poproszony o zgłoszenie sprawy we wtorek.

Pani James, która w tym roku ubiega się o reelekcję, argumentowała w dokumentach sądowych, że pan. Podczas gdy jego biuro zebrało dowody na to, że firma Trumpa jest zaangażowana w potencjalne oszustwo, śledczy twierdzą, że pan. „Wiele fałszywych oświadczeń i przeoczeń przez niego lub jej” – i czy zostały one popełnione umyślnie.

Udowodnienie sprawy może być trudne. Wyceny nieruchomości są w większości subiektywne, a pan. Prawnicy Trumpa mogą zwrócić uwagę, że jego wierzyciele i ubezpieczyciele – wyrafinowane instytucje finansowe, które zamieniły ich relacje z Trumpem w zysk – nie polegali na ratingach firmy.

READ  Używanie dźwięku, by wydobyć przerażenie ze snów

Pani James, panie od marca 2019 roku. Bada praktyki biznesowe Trumpa. W poprzednich dokumentach opisał niektóre aktywa, które kontrolował, i powiedział, że jego śledczy badali, czy pan Trump podniósł wartość pożyczek i pożyczek. Korzyści ekonomiczne i podatkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.