Prowadząc swój piąty SNL, John Mulaney dołącza do bardzo ruchliwego klubu Five Timers

Conan O'Brien, Tina Fey, Paul Rudd, John Mulaney, Candice Bergen, Steve Martin, Elliot Gold

Conan O’Brien, Tina Fey, Paul Rudd, John Mulaney, Candice Bergen, Steve Martin, Elliot Gold
zrzut ekranu: Sobotnia noc na żywo

Czy John Mulaney mógł marzyć o hostingu? Sobotnia noc na żywo Po raz piąty, kiedy pisał dowcipy, żeby złamać Billa Hadera na antenie? Pewnie nie, jak poprzednio SNL Pisarz zamienił się w gwiazdę stand-upu i Czasami poruszający się gryzoń wędrowałem nieśmiało w Sobotnia noc na żywoKlub Five Timers popisuje się w soboty.

Pięciokrotny (lub więcej) goszczący legendy takie jak Steve Martin, Candice Bergen, Elliot Gould, Tina Fey i inny pięciokrotny Paul Rudd przywitał ją (oburzony, że jego świąteczny rysunek był wyśmiewany przez Omicron), Mulaney zapewnił te ikony show-biznesu, że on też nie rozumie, dlaczego tam jest. Po tym, jak Martin dał jej owację na stojąco, „Meghan Mullally!” , Mulaney wyjaśniła Bergenowi, że powinna poprosić swoją krnąbrną siostrzenicę lub „złego syna w sporcie”, aby poinformował ją o najnowszym członku klubu. Gould, który grał głupiego sąsiada osławionego Mulani krótkotrwały sitcomtwierdził też, że nie pamięta Mulaneya, chociaż mógł temu właśnie zapobiec.

Gdy Fey upuścił charakterystyczny dla klubu koktajl, The Five Timer Fizz (wykonany z charakterystycznymi dla wielu gospodarzy drinkami i mikserem Tracy Morgan pochodzącym z akwarium), Mulaney nieśmiało zaakceptował haftowaną kurtkę Rudda jako swoją, ponieważ Rud nie mógł zrobić sobie przerwy . A kierując tych, którzy mogliby sugerować, że to, co kiedyś było jednorazowym idiotą, przez lata trochę się zepsuło, Martin żuł niewłaściwy koniec swojej okazałej fajki, myśląc, że wpuszczenie ludzi takich jak Mulaney przez drzwi może zdewaluować trochę koncepcji Five Timers.

Czy ktoś powiedział „nie jest wyjątkowy?” – wykrzyknął Conan O’Brien na jego znak, jako nocny lokal (stał się podcasterem, jak mruknął słabo O’Brien), aby zabić swojego skromnego byłego kolegi pisarza. Fey zmęczyła się podkreślaniem, że jest pisarką, ale Conan wypalił, że ona też jest w obsadzie, więc mogła go naciskać. Jeśli chodzi o Mulaneya, Conan uspokoił swój nieoczekiwany syndrom pięciokrotnego oszusta, zauważając, że książka w SNL Kto (choć z reguły „zbyt brzydki” dla telewizji) jest tak naprawdę siłą stojącą za tymi fałszywymi głosami w pluszowej kurtce. Mulaney pokazał swoje prawdziwe moce, po czym Conan wykrzyknął: „Na żywo, z Nowego Jorku, jest sobotnia noc!” Chociaż grafika została bardzo dobrze wkomponowana w treść serialu. Weź to, arogancki.

READ  Występ Brendana Frasera w Wielorybie otrzymał kolejną owację na stojąco, a aktor rozpłakał się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.