Przeciek: Asus ROG Ally kosztuje 699,99 USD z AMD Z1 Extreme

Zgadnij jeszcze raz. the wysokiej klasy Wygląda na to, że Asus ROG Ally będzie kosztował zaledwie 699,99 USD. Dotyczy to modelu z układem AMD Z1 Extreme, 16 GB pamięci RAM i dyskiem SSD 512 GB — co oznacza, że ​​laptop Asusa o pojemności 512 GB kosztuje tylko 51 USD więcej niż Platforma Steam 512 GB.

Jest to zgodne z danymi pokazanymi dla krawędź Korzystanie z niezawodnego narzędzia do wycieków Rolanda QuandtaI Poprzedni wyciek SnoopyTech. Dane, które widzieliśmy, nie pozostawiają miejsca na nieporozumienia – nawet numer produktu powiązany z gadżetem za 699,99 USD identyfikuje go jako model Z1 Extreme z 512 GB pamięci, a my mamy do dyspozycji długą listę twierdzeń marketingowych, które również brzmią legalny. Jestem pewien, że to prawdziwa okazja. Chociaż zawsze jest możliwe, aby cena była symbolem zastępczym; Tego dowiemy się dopiero 11 maja.

Jeśli Z1 Extreme zaczyna się od 699,99 USD, ile kosztuje waniliowy sojusznik AMD Z1? (Asus potwierdził krawędź Dziś rano oba trafią do sprzedaży.) Cóż, jeśli Asus naprawdę chce naciskać, Steam Deck zaczyna się od 399 USD z 64 GB eMMC…

ROG Ally ma 11,02 cala szerokości, 4,37 cala długości i 0,83 cala głębokości i waży 608 gramów (1,34 funta), jeśli dane, które widzieliśmy, są prawidłowe. Lista funkcji obejmuje również możliwość aktualizacji dysku M.2 2230 SSD za pomocą jednej śruby, ma wyświetlacz IPS chroniony szkłem Gorilla Glass DXC oraz to, że Ally naładuje się od 0 do 50 procent w zaledwie 30 minut, korzystając z dołączonego Cegła zasilająca USB-C o mocy 65 W.

Steam Deck jest powolny w porównaniu, chociaż Valve mówi nam, że jest to celowe ładowanie ręczne. NIE zrobić, aby zachować długowieczność baterii.

READ  Nowe gry Xbox Game Pass na czerwiec obejmują Assassin's Creed i For Honor

Asus nie odpowiedział od razu na prośbę o komentarz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.