Przedsprzedaż kontrolera DualSense Edge jest już dostępna w PlayStation Direct

Zdjęcie: Push Square

Modernizacja: tylko jako notatkę, Zamówienia w przedsprzedaży DualSense Edge Teraz mieszka również w USA, więc spójrz, czy chcesz dodać jedną z tych platform do swojego arsenału PS5:

Należy pamiętać, że niektóre z linków zewnętrznych na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz na nie i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent ze sprzedaży. Proszę przeczytaj Ujawnienie FTC po więcej informacji.


Oryginalny artykuł: Tak jak obiecałamKontroler DualSense Edge PS5 jest Przed Sprzedaż Dziś jest 25 października.

Pro pad, który zawiera konfigurowalne spusty, drążki kciuka i przyciski wstecz, jest obecnie dostępny w przedsprzedaży w krajach europejskich we Francji, Niemczech, Holandii, Belgii, Luksemburgu i Wielkiej Brytanii, a strona w USA zostanie wkrótce opublikowana. Przypominamy, że fajna konsola przywróci Ci 209,99 GBP / 239,99 EUR / 199,99 USD.

Jeśli pomyślnie złożysz zamówienie w przedsprzedaży, otrzymasz DualSense Edge, gdy zostanie on wydany 26 stycznia 2023 r. Od tego dnia będzie można go regularnie kupować za pośrednictwem PlayStation Direct, a do innych sprzedawców trafi około miesiąca później .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.