PSLS PS5 Aktualizacja uzupełnienia 28 marca 2022 r.

Jest poniedziałek, co oznacza początek nowego pełnego tygodnia PS5 Możliwości uzupełnienia zapasów. Osoby z USA i Wielkiej Brytanii będą miały wiele okazji do zakupu systemu nowej generacji firmy Sony. Uzyskaj najnowsze informacje w tej aktualizacji PSLS PS5 dotyczącej uzupełnienia zapasów w dniu 28 marca 2022 r.

Które sklepy w USA mają na stanie PS5 na dziś, 28 marca?

Aktualizacja uzupełnienia zapasów konsoli PS5 w USA

Dzisiaj, 28 marca 2022, mieszkańcy Stanów Zjednoczonych powinni mieć jedno oko Amazonka I jedno oko na celowanie. Dokładnie według tego, co udowodniono Umieść tweetaOczekuje się, że Amazon będzie sprzedawać konsole PS5 do 31 marca lub do 31 marca.

Jeśli chodzi o Target, sklepy uzupełniają zapasy i w tym tygodniu spodziewana jest wyprzedaż. Umieść tweetaktóry okazał się wiarygodny w przeszłości, twierdzi, że duży spadek ma miejsce w tym tygodniu.

Osoby, które nie zgłosiły jeszcze zainteresowania zakupem systemu bezpośrednio z PlayStation, mogą to zrobić tutaj.

Ostatni spadek na PS5 miał miejsce 23 marca, kiedy AntOnline zauważył nagły spadek.

  • Amazon – w każdej chwili może spaść!
  • Cel – spodziewany spadek w tym tygodniu!
  • AntOnline – 23 marca nastąpił nagły spadek.
  • Walmart – wydarzenie uzupełniania zapasów Walmart odbyło się 14 marca.
  • BJs – Pakiet uzupełniony 19 stycznia.
  • GameStop — wydarzenie Drop 11 marca.
  • Best Buy — nieoczekiwany spadek do przyszłego miesiąca.
  • PS Direct — wydarzenie drop 22 marca.

Aktualizacja akcesoriów do PS5 w USA

Chociaż zakup samego PS5 jest nadal trudny, akcesoria nowej generacji Sony są dostępne w obfitości. Kliknij powyższe linki, aby zobaczyć nasze najważniejsze informacje.

Które sklepy w Wielkiej Brytanii mają na stanie PS5 na dziś, 28 marca?

ps5 uzupełnienie zapasów 28 marca

Dzisiaj, 28 marca, oficjalny PlayStation Store to miejsce dla tych z Wielkiej Brytanii. Jeśli przegapiłeś sekcję USA, oficjalny PlayStation Store nadal akceptuje nagrania od tych, którzy chcą kupować bezpośrednio od Sony. Jest to otwarte dla członków PSN mieszkających w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Francji, Holandii, Belgii i Luksemburgu. Odkryj najnowsze informacje tutaj.

READ  Octopath Traveler II zapowiedziany na PS5, PS4, Switch i PC

Chociaż PS Store jest obecnie jedynym miejscem do robienia zakupów (z wyjątkiem eBaya i innych serwisów aukcyjnych), oczekuje się, że niektórzy sprzedawcy w Wielkiej Brytanii będą ogłaszać zniżki w miarę upływu tygodnia. Bądźcie czujni!

W innych wiadomościach PlayStation Skate 4 to ujawnił Mówi się, że nadejdzie niedługo, gdy gra wejdzie w test gry. był powrót? Nie do zagrania przez prawie połowę swojej ewolucji. Sony Santa Monica ma Powtórz okno startowe God of War Ragnarok 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.