QB Mac Jones spodziewa się, że będzie gotowy na mecz dla Bears, podają źródła

Foxboro, MA – rozgrywający New England Patriots Mac Jones Spodziewaj się, że będzie dostępny na mecz drużyny „Monday Night Football” przeciwko odwiedzającym Chicago Bears, poinformowały źródła ESPN.

Jones, który był nieaktywny przez ostatnie trzy mecze, powiedział swoim kolegom z drużyny, że jego powrót do zdrowia po skręceniu lewej kostki, którego doznał 25 września, postępuje, a ostatnia przeszkoda musi być praktycznie pokonana. Pierwsze w tygodniu treningi dla Patriotów zaplanowano na czwartek.

Trener Bill Belichick zadał pytania na temat statusu Jonesa – i jego ogólnych planów pomocy – w ostatnich tygodniach.

„Założenia i tak dalej, będę trzymał się od nich z daleka” – powiedział Belichick w środę. „Zobaczymy, z czym naprawdę mamy do czynienia, gdy pójdziemy dalej”.

weteran Brian Hoyer Rozpoczął mecz Patriots’ Week 4 w Green Bay, ale kiedy został wyeliminowany po dwóch seriach przez wstrząśnienie mózgu, Billy Zappy Interweniował.

Zappe rozpoczął ostatnie dwa mecze, prowadząc 2-0. W 11 kwartach akcji Zappe był 51 z 70 na 596 jardów z czterema przyłożeniami i jednym przechwyceniem.

W trzech meczach, które Jones rozpoczął w tym sezonie, Patriots przeszły 1-2, a Jones był 64 z 97 na 786 jardów z dwoma przyłożeniami i pięcioma przechwytami.

READ  Padres trzymają się prowadzenia przeciwko Dodgersom w NLDS Game 2, gdy Braves blokują Phillies w równej serii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.